Personer med emneord «Library» - Side 3

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Heidi Fossum Fossum, Heidi Adviser +47-22854105 heidi.fossum@ub.uio.no Library, E-journals, E-books, Databases, Purchasing
Bilde av Elin Holmstrøm Frøshaug Frøshaug, Elin Holmstrøm Adviser +47-22844261 e.h.froshaug@ub.uio.no Library, DUO, Open Access
Bilde av Tone Charlotte Gadmar Gadmar, Tone Charlotte Senior Academic Librarian t.c.gadmar@ub.uio.no Library, Chemistry
Bilde av Andrea A. Gasparini Gasparini, Andrea A. Senior Engineer +47-22844208 +47-90846905 a.a.gasparini@ub.uio.no Library, IT services
Bilde av Bente Johanne Giske Giske, Bente Johanne Higher Executive Officer +47-22855318 b.j.giske@ub.uio.no Library, Loan, Replacement claims
Bilde av Thomas Gramstad Gramstad, Thomas Secretary +47-22852546 48176875 (E-mail preferred) thomas.gramstad@ub.uio.no Library
Bilde av Eystein Gullbekk Gullbekk, Eystein Academic Librarian +47-22854952 eystein.gullbekk@ub.uio.no Library, Teaching, Information literacy
Bilde av Idun Gundersen Gundersen, Idun Senior Librarian +47-22850096 +47 47374999 idun.gundersen@ub.uio.no Library, EndNote
Bilde av Anna Kay Gyldal Gyldal, Anna Kay Higher Executive Officer +47-22857926 a.k.gyldal@ub.uio.no Library, Loan, Replacement claims
Halvorsen, Lena Marie Secretary l.m.halvorsen@ub.uio.no Library
Bilde av Inger M. Hamre Hamre, Inger M. Senior Librarian +47-22859352 +47-92422204 i.m.hamre@jus.uio.no Library, Alma, Courses, Literature search, Loan, Reminder, Library guidance
Bilde av Heidi Hansen Hansen, Heidi Higher Executive Officer +47-22844082 heidi.hansen@ub.uio.no Library, Human resources administration
Hanto, Mari Garborg Secretary m.g.hanto@student.jus.uio.no Library
Bilde av Kirsten Borse Haraldsen Haraldsen, Kirsten Borse Senior Academic Librarian +47-90688254 k.b.haraldsen@ub.uio.no Library, Biology, Cell biology, Evolution, Scientific communication, EndNote
Bilde av Anne-Marie B Haraldstad Haraldstad, Anne-Marie B Head Librarian +47-23074429 a.m.b.haraldstad@ub.uio.no Library, Courses, Literature search, Information literacy, Reference Manager
Bilde av Karen Hareide Hareide, Karen Secretary karen.hareide@ub.uio.no Library
Hareide, Thea Emilie Løland Secretary t.e.l.hareide@student.jus.uio.no Library
Bilde av Øystein Haug Haug, Øystein Senior Librarian +47-22844567 oystein.haug@ub.uio.no Library, Loan, Library guidance, Literature search, Teaching, EndNote
Bilde av Frøydis Haugane Haugane, Frøydis Senior Librarian +47-22857163 froydis.haugane@ub.uio.no Library
Bilde av Dan Michael Heggø Heggø, Dan Michael Academic Librarian +47-90207510 +47-90207510 d.m.heggo@ub.uio.no Library, Physics, Subject heading indexing, Programming
Bilde av Kari Elisabeth Helliesen Helliesen, Kari Elisabeth Senior Librarian +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Library
Bilde av Kari Elisabeth Helliesen Helliesen, Kari Elisabeth Senior Librarian +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Library
Helverschou, Kathinka Secretary kathinka.helverschou@student.jus.uio.no Library
Bilde av Hilde Kristin Hem Hem, Hilde Kristin Senior Executive Officer +47-22844282 93415280 h.k.hem@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Marta G. E. Herkenhoff Herkenhoff, Marta G. E. Senior Librarian +47-22859884 m.g.e.herkenhoff@ub.uio.no Library, Cataloguing