Personer med emneord «Library» - Side 8

Navn Telefon E-post Emneord
Smedsrud, Marthe Emmeline Secretary m.e.smedsrud@student.jus.uio.no Library
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Senior Librarian +47-22852192 45243100 +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Library, EndNote, Reference Manager, Courses, Literature search, Loan, Web publishing
Stangeby, Ivar Haugaløkken Executive Officer ivarhs@student.matnat.uio.no Library
Stangeland, Elin Adviser +47-22844020 elin.stangeland@ub.uio.no Library, Open Access, DUO, FRITT
Bilde av Lene Steen Steen, Lene Sekretær lenestee@student.ilos.uio.no Library
Bilde av Karin Steffner Steffner, Karin Senior Librarian +47-22857155 karin.steffner@ub.uio.no Library, Academic supervision
Storchi, Elisa Senior Librarian +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Library
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Senior Librarian +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Library, Cataloguing, Classfication, Reference work, Slavic languages, Baltic languages
Bilde av Arve Storvik Storvik, Arve Section Manager +47-22854786 +47-92284413 arve.storvik@ub.uio.no Library, Local IT support
Bilde av Arve Storvik Storvik, Arve Section Manager +47-22854786 +47-92284413 arve.storvik@ub.uio.no Library
Bilde av Pher-M Strandh Strandh, Pher-M Secretary p.m.strandh@ub.uio.no Library, Bibliotek
Bilde av Ingerid Straume Straume, Ingerid Senior Academic Librarian +47-22844269 ingerid.straume@ub.uio.no Library
Bilde av Ove Sundby Sundby, Ove Senior Librarian +47-23074465 ove.sundby@ub.uio.no Library, Oslo universitetssykehus, Research support
Bilde av Ragnhild Sundsbak Sundsbak, Ragnhild Academic Librarian +47-22854708 ragnhild.sundsbak@ub.uio.no Library
Bilde av Anne Sæbø Sæbø, Anne Senior Academic Librarian +47-22844025 anne.sabo@ub.uio.no Library, Nordic languages
Bilde av Solveig Isis Sørbø Sørbø, Solveig Isis Adviser +47-22852441 45095002 s.i.sorbo@ub.uio.no Library, Research support, special collections, knowledge organization, Zotero, EndNote, Events, Interdisciplinarity
Bilde av Sigve Sørland Sørland, Sigve Senior Librarian +47-22844240 sigve.sorland@ub.uio.no Library, Cataloguing
Bilde av Marit Sørlie Sørlie, Marit Senior Librarian +47-91357651 marit.sorlie@ub.uio.no Library, Databases, E-journals, E-books
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Senior Librarian +47-22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Library, EndNote, Literature search, Reference Manager, Communication, Web publishing
Bilde av Tor  Torhaug Torhaug, Tor On leave Library
Bilde av Tor Andreas Torhaug Torhaug, Tor Andreas Senior Librarian +47-22856537 90838177 +47 90838177 t.a.torhaug@ub.uio.no Library
Bilde av Ragnhild Gotaas Torvik Torvik, Ragnhild Gotaas Higher Executive Officer +47-22857795 r.g.torvik@uv.uio.no Library, Bibliotek
Bilde av Torbjørn Troldmyr Troldmyr, Torbjørn Head Engineer +47-95002844 torbjorn.troldmyr@ub.uio.no Library, Local IT support
Turlotte, Chloè Senior Librarian +47 93941101 chloe.turlotte@ub.uio.no Library
Tveiten, Kyrre Hellevang Secretary +47-99056789 kyrreht@student.uv.uio.no Library, Bibliotek