Personer med emneord «Loan»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sima Ansari Ansari, Sima Higher Executive Officer +47-22857161 sima.ansari@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Senior Librarian +47-22858633 mads.baklien@ub.uio.no Library, Loan, Library guidance, EndNote
Bilde av Gjermund Bergaust Bergaust, Gjermund Executive Officer +47-22852193 gjermund.bergaust@ub.uio.no Library, Loan
Bonnevie, Tiril Senior Librarian +47-22859455 tiril.bonnevie@ub.uio.no Library, Loan, Library guidance, Cataloguing
Bilde av Edel Ann Bøhn Bøhn, Edel Ann Higher Executive Officer +47-91784286 e.a.bohn@ub.uio.no Loan, Library, Journals
Bilde av Anne Båum Båum, Anne Senior Executive Officer +47-23074409 anne.baum@ub.uio.no Library, Human resources administration, Salary, Loan, SAPUiO
Bilde av Magnus Carlström Carlström, Magnus Senior Librarian +47-23074474 magnus.carlstrom@ub.uio.no Library, Loan, Library guidance, Courses, EndNote
Bilde av Karen Danbolt Danbolt, Karen Head Librarian +47-22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Library, Teaching, Literature search, Loan, Reminder
Bilde av Bente Johanne Giske Giske, Bente Johanne Higher Executive Officer +47-22855318 b.j.giske@ub.uio.no Library, Loan, Replacement claims
Bilde av Anna Kay Gyldal Gyldal, Anna Kay Higher Executive Officer +47-22857926 a.k.gyldal@ub.uio.no Library, Replacement claims, Loan
Bilde av Inger M. Hamre Hamre, Inger M. Head Librarian +47-22859352 +47-92422204 i.m.hamre@jus.uio.no Library, Alma, Courses, Literature search, Loan, Reminder, Library guidance
Bilde av Øystein Haug Haug, Øystein Senior Librarian +47-22844567 oystein.haug@ub.uio.no Library, Loan, Teaching, EndNote, Oria
Bilde av Hilde Kristin Hem Hem, Hilde Kristin Senior Executive Officer +47-22844282 93415280 h.k.hem@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Berit Johansen Johansen, Berit Senior Librarian +47-91128885 berit.johansen@ub.uio.no Library, Loan, Cataloguing
Bilde av Anne Kolstø Kolstø, Anne Senior Librarian +47-22852123 anne.kolsto@ub.uio.no Library, Information literacy, Courses, Literature search, Loan
Bilde av Pål Eiolf Kvarving Kvarving, Pål Eiolf Higher Executive Officer +47-22844233 p.e.kvarving@ub.uio.no Web publishing, Library, Loan
Bilde av Vibeke Lowzow Lagem Lagem, Vibeke Lowzow Senior Librarian +47-22850156 +47-91827429 v.l.lagem@ub.uio.no Library, Alma, Literature search, Loan, Reminder, Library guidance
Bilde av Miona Lazarevic Lazarevic, Miona Higher Executive Officer +47-22854224 miona.lazarevic@ub.uio.no Library, Loan, Events
Bilde av Olaf Lie Lie, Olaf Executive Officer +47-22844323 / 94809221 olaf.lie@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Anita Pedersen Lørdahl Lørdahl, Anita Pedersen Senior Executive Officer +47-22844069 a.p.lordahl@ub.uio.no Library, Web editor, Web publishing, Communication Courses, Loan
Bilde av Ann Margareth Midttvedt Midttvedt, Ann Margareth Senior Librarian +47-22117592 a.m.midttvedt@ub.uio.no Library, Cataloguing, Classification, Loan, Subject heading indexing
Bilde av Ellen Margrethe Wiig Nygren Nygren, Ellen Margrethe Wiig Librarian +47-22119817 95837337 e.m.w.nygren@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Turid Næss Næss, Turid Senior Librarian +47-22857554 turid.nass@ub.uio.no Library, Loan, Literature search
Bilde av Hans Henrik Olsen Olsen, Hans Henrik Senior Executive Officer +47-22844246 h.h.olsen@ub.uio.no Library, Loan, Physical collections
Bilde av Britt Hilde Olsson Olsson, Britt Hilde Head Librarian +47-22856701 b.h.olsson@ub.uio.no Literature search, Library, Loan