Personer med emneord «Kurs»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Magnus Carlström Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47-23074474 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Veiledning, Lån
Bilde av Ellen Christophersen Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47-23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Nettpublisering, EndNote, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, Bibliotek, Kurs
Bilde av Lars André Flaten Flaten, Lars André Spesialbibliotekar +47-22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Fjernlån, Rettskilder, Kurs, Litteratursøk, Blogg, Undervisning, Publikumsarbeid
Bilde av Inger M. Hamre Hamre, Inger M. Hovedbibliotekar +47-22859352 +47-92422204 i.m.hamre@jus.uio.no Kurs, Veiledning, Bibliotek, Lån, Purringer, Litteratursøk
Bilde av Nina Marie Høyning Jørgensen Jørgensen, Nina Marie Høyning Spesialbibliotekar +47-23015062 n.m.h.jorgensen@ub.uio.no Undervisning, EndNote, Bibliotek, Kurs, Litteratursøk
Bilde av Gunn Kleven Kleven, Gunn Spesialbibliotekar +47-23074427 gunn.kleven@ub.uio.no Undervisning, Kurs, Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk
Bilde av Anne Kolstø Kolstø, Anne Spesialbibliotekar +47-22852123 anne.kolsto@ub.uio.no Lån, Kurs, Databaser, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Bibliotek
Bilde av Lembi Viola Kuldvere Kuldvere, Lembi Viola Hovedbibliotekar +47-48288709 l.v.kuldvere@ub.uio.no Emneordsindeksering, Kurs, Bibliotek
Bilde av Anita Pedersen Lørdahl Lørdahl, Anita Pedersen Seniorkonsulent +47-22844069 a.p.lordahl@ub.uio.no Kurs, Nettpublisering, Nettredaktør, Bibliotek
Bilde av Kyrre Traavik Låberg Låberg, Kyrre Traavik Overingeniør +47 91 624 324 kyrretl@ub.uio.no EndNote, Biologi, JQuery, Bibliotek, MySQL, Web-Design, Programmering, Kurs, Php
Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47-23074425 ivana.malovic@ub.uio.no Kurs, Open Access, EndNote, Databaser, Kritisk vurdering, Litteratursøk, Bibliotek
Bilde av Astrid Müller Müller, Astrid Hovedbibliotekar +47-23074423 astrid.muller@ub.uio.no Bibliometri, Internasjonalt samarbeid, PubMed, Kurs, Oria, Bibliotek, Forskningsdata, Litteratursøk
Bilde av Bente Kathrine Rasch Rasch, Bente Kathrine Hovedbibliotekar +47-95497497 b.k.rasch@ub.uio.no Bibliotek, Farmasi, Kurs, Informasjonskompetanse
Bilde av Ingerid Schive-Nielsen Schive-Nielsen, Ingerid Hovedbibliotekar +47-22857851 ingerid.schive-nielsen@ub.uio.no Informasjonskompetanse, Nettpublisering, Litteratursøk, Kurs, Undervisning, Veiledning, Bibliotek
Bilde av Therese Skagen Skagen, Therese Hovedbibliotekar therese.skagen@ub.uio.no Informasjonskompetanse, Bibliotek, Administrativ ledelse, Kurs
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47-22852192 45243100 +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Nettpublisering, Litteratursøk, Lån, Veiledning, Reference Manager
Bilde av Hilde Westbye Westbye, Hilde Avdelingsleder +47-22859888 hilde.westbye@ub.uio.no Litteratursøk, Bibliotek, Undervisning, Kurs, Informasjonskompetanse
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47-23074479 marte.odegaard@ub.uio.no Informasjonskompetanse, Kurs, EndNote, Reference Manager, Databaser, Bibliotek, Litteratursøk
Bilde av Mikaela Aamodt Aamodt, Mikaela Spesialbibliotekar 22119497 mikaela.aamodt@ub.uio.no Kurs, Bibliotek, Databaser, PubMed, Ovid, EndNote, Litteratursøk