English version of this page

HumSam-biblioteket

Søk etter ansatte ved HumSam-biblioteket

 

Personer 1 - 25 av 94
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Anderson Anderson, Astrid Seksjonsleder +47 22857170 astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Sosialantropologi, Papua Ny-Guinea, Forskning, Undervisning
Bilde av Sima Ansari Ansari, Sima Førstekonsulent +47-22857161 sima.ansari@ub.uio.no Bibliotek, Økonomi, Regnskap
Bilde av Marianne Arnesen Arnesen, Marianne Overingeniør marianne.arnesen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Bilde av Gisela Attinger Attinger, Gisela Førstebibliotekar +47-22844206 gisela.attinger@ub.uio.no Bibliotek, Kulturhistorie, Musikkvitenskap
Bilde av Federico Aurora Aurora, Federico Univ.bibliotekar +47-22845533 federico.aurora@ub.uio.no Bibliotek, Gresk, Latin, Italiensk, Språkvitenskap, Lingvistikk, Språkhistorie, Dialekter, Papyrologi, Korpuslingvistikk, Digital humaniora
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47-22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Anne-Heidi Barli Barli, Anne-Heidi Sekretær a.h.barli@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Sophie Charlotte Barth Barth, Sophie Charlotte Førstekonsulent +47-22844232 s.c.barth@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån
Bilde av Svein Helge Birkeflet Birkeflet, Svein Helge Univ.bibliotekar +47-22850353 s.h.birkeflet@ub.uio.no Bibliotek, Teologi, Religion, EndNote
Bilde av Glenn Karlsen Bjerkenes Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47-22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Fjernlån, Informasjonskompetanse, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning, Veiledning, Oria
Bilde av Merete Bloch Bloch, Merete Spesialbibliotekar +47-22856930 merete.bloch@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Signe Marie Brandsæter Brandsæter, Signe Marie Univ.bibliotekar +47-22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Bibliotek, Litteraturvitenskap, Medievitenskap, Medier, Kommunikasjon, Journalistikk, Fjernsyn, Film
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Bibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47-22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Bilde av Knut Børresen Børresen, Knut Overingeniør +47-22844231 knut.borresen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Dalseng, Carmen C.T.F. Sekretær Bibliotek
Bilde av Nini Ebeltoft Ebeltoft, Nini Førstebibliotekar +47-22856247 nini.ebeltoft@ub.uio.no Teknologibasert læring og utdanning, Utdanningsledelse, Menneskerettighetsundervisning, Aktørnettverkteori (ANT/STS)
Bilde av Svein Engelstad Engelstad, Svein Overbibliotekar +47-22844224 +47-95144745 s.a.engelstad@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Kunsthistorie, Midtøsten, Undervisning
Bilde av Arild Kasper Dahl Eriksen Eriksen, Arild Kasper Dahl Sekretær a.k.d.eriksen@ub.uio.no Bibliotek
Fossestøl, Ingeborg Studentbetjent Bibliotek, Sophus Bugge
Bilde av Bente Johanne Giske Giske, Bente Johanne Førstekonsulent +47-22855318 b.j.giske@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Erstatningskrav
Bilde av Anna Kay Gyldal Gyldal, Anna Kay Førstekonsulent +47-22857926 a.k.gyldal@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Erstatningskrav
Bilde av Karen Hareide Hareide, Karen Sekretær karen.hareide@ub.uio.no Bibliotek
Haug, Magnus Sekretær magnhaug@student.iln.uio.no