Personer med emneord «Veiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån
Bilde av Glenn Karlsen Bjerkenes Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47-22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Fjernlån, Informasjonskompetanse, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning, Veiledning, Oria
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Bibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47-22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Bilde av Øystein Haug Haug, Øystein Spesialbibliotekar +47-22844567 oystein.haug@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Litteratursøk, Undervisning, EndNote
Haugane, Frøydis Hovedbibliotekar +47-22859982 (ETMU) +47-22857163 (HumSam) froydis.haugane@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Innkjøp
Bilde av Kari Elisabeth Helliesen Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning, Sophus Bugge
Bilde av Karin Holmen Holmen, Karin Spesialbibliotekar +47-22856723 karin.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Bilde av Ingrid Hougsrud Hougsrud, Ingrid Hovedbibliotekar +47-22854785 ingrid.hougsrud@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, Tidsskrifter, Veiledning
Bilde av Berit Sonja Hougaard Hougaard, Berit Sonja Hovedbibliotekar +47-22855102 b.s.hougaard@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Emneordsindeksering
Bilde av Vibeke Stockinger Lundetræ Lundetræ, Vibeke Stockinger Spesialbibliotekar +47-22855313 v.s.lundetra@ub.uio.no Bibliotek, Emneordsindeksering, Mapping, Metadata, Tesauri, Indeksering, Alma, Katalogisering, Veiledning
Bilde av Turid Næss Næss, Turid Spesialbibliotekar +47-22857554 turid.nass@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning
Bilde av Britt Hilde Olsson Olsson, Britt Hilde Hovedbibliotekar +47-22856701 b.h.olsson@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning
Bilde av Ingerid Schive-Nielsen Schive-Nielsen, Ingerid Hovedbibliotekar +47-22857851 ingerid.schive-nielsen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Veiledning, Informasjonskompetanse, Undervisning, Kurs, Nettpublisering
Bilde av Karin Steffner Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47-22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Spesialbibliotekar +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Slavisk, Baltisk, Veiledning
Bilde av Ingerid Straume Straume, Ingerid Førstebibliotekar +47-22844269 ingerid.straume@ub.uio.no Akademisk skriving, Litteratursøk, Systematiske oversikter, Undervisning, Veiledning, Pedagogikk, Bærekraftig utvikling, Tverrfaglighet, Pedagogisk filosofi
Bilde av Tor Andreas Torhaug Torhaug, Tor Andreas I permisjon t.a.torhaug@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Bilde av Rannveig Windingstad Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar 22 85 47 88 +47 99 49 85 54 rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Katalogisering, Klassifisering, Litteratursøk, Undervisning, Veiledning, Sophus Bugge
Bilde av Ida Maria Zaborowski Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47-22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Akkvisisjon, Alma, Tilvekst, Lån, Litteratursøk
Bilde av Ingvild Østby Østby, Ingvild Spesialbibliotekar +47-22857160 ingvild.ostby@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Lån