Personer med emneord «Veiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Veiledning, Fjernlån, Bibliotek
Bilde av Glenn Karlsen Bjerkenes Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47-22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Informasjonskompetanse, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning, Veiledning, Oria
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Bibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Katalogisering, Bibliotek, Lån, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Veiledning
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47-22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Publikumsarbeid, Veiledning, Bibliotek, Undervisning
Bilde av Anne Hanto Hanto, Anne Professor emeritus +47-22844209 anne.hanto@ub.uio.no Veiledning, Bibliotek
Bilde av Øystein Haug Haug, Øystein Spesialbibliotekar +47-22844567 oystein.haug@ub.uio.no Undervisning, Litteratursøk, Bibliotek, Lån, EndNote, Veiledning
Haugane, Frøydis Hovedbibliotekar +47-22859982 (ETMU) +47-22857163 (HumSam) froydis.haugane@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Innkjøp
Bilde av Kari Elisabeth Helliesen Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Katalogisering, Sophus Bugge, Bibliotek, Veiledning, Undervisning
Bilde av Karin Holmen Holmen, Karin Spesialbibliotekar +47-22856723 karin.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47-22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering
Bilde av Ingrid Hougsrud Hougsrud, Ingrid Hovedbibliotekar +47-22854785 ingrid.hougsrud@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, Veiledning, Tidsskrifter
Bilde av Berit Sonja Hougaard Hougaard, Berit Sonja Hovedbibliotekar +47-22855102 b.s.hougaard@ub.uio.no Mapping, Emneordsindeksering, Humord, Veiledning, Tilvekst, Bibliotek
Bilde av Vibeke Stockinger Lundetræ Lundetræ, Vibeke Stockinger Spesialbibliotekar +47-22855313 v.s.lundetra@ub.uio.no Veiledning, Emneordsindeksering, Metadata, Katalogisering, Tesauri, Indeksering, Humord, Mapping, Alma, Bibliotek
Bilde av Turid Næss Næss, Turid Spesialbibliotekar +47-22857554 turid.nass@ub.uio.no Veiledning, Lån, Bibliotek
Bilde av Britt Hilde Olsson Olsson, Britt Hilde Hovedbibliotekar +47-22856701 b.h.olsson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Lån
Bilde av Ingerid Schive-Nielsen Schive-Nielsen, Ingerid Hovedbibliotekar +47-22857851 ingerid.schive-nielsen@ub.uio.no Informasjonskompetanse, Nettpublisering, Litteratursøk, Kurs, Undervisning, Veiledning, Bibliotek
Bilde av Karin Steffner Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47-22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Spesialbibliotekar +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Katalogisering, Veiledning, Bibliotek, Baltisk, Slavisk, Klassifikasjon
Bilde av Ingerid Straume Straume, Ingerid Førstebibliotekar +47-22844269 ingerid.straume@ub.uio.no Akademisk skriving, Pedagogikk, Tverrfaglighet, Systematiske oversikter, Litteratursøk, Pedagogisk filosofi, Veiledning, Bærekraftig utvikling, Undervisning
Bilde av Tor Andreas Torhaug Torhaug, Tor Andreas I permisjon t.a.torhaug@ub.uio.no Katalogisering, Bibliotek, Veiledning
Bilde av Rannveig Windingstad Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar 22 85 47 88 +47 99 49 85 54 rannveig.windingstad@ub.uio.no Katalogisering, Innkjøp, Sophus Bugge, Undervisning, Veiledning, Litteratursøk, Bibliotek, Klassifisering
Bilde av Ida Maria Zaborowski Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47-22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Akkvisisjon, Alma, Tilvekst, Lån, Litteratursøk
Bilde av Ingvild Østby Østby, Ingvild Spesialbibliotekar +47-22857160 ingvild.ostby@ub.uio.no Lån, Veiledning, Bibliotek