Ledelse og administrasjon

Personer 1 - 6 av 6
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Anderson Anderson, Astrid Seksjonsleder +47 22857170 astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Sosialantropologi, Papua Ny-Guinea, Forskning, Undervisning
Bilde av Svein Engelstad Engelstad, Svein Overbibliotekar +47-22844224 +47-95144745 s.a.engelstad@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Kunsthistorie, Midtøsten, Undervisning
Bilde av Unni Knutsen Knutsen, Unni Seksjonsleder +47-22855673 +47-95777978 unni.knutsen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Bibliografisk arbeid
Bilde av Turid Høiberget Nilsen Nilsen, Turid Høiberget Seniorrådgiver +47-22857159 +47-41214515 t.h.nilsen@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Anne-Gry Skonnord Skonnord, Anne-Gry Seksjonsleder +47-22856980 +47-95177689 a.g.skonnord@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Publikumstjenester, Utvikling
Bilde av Arve Storvik Storvik, Arve Seksjonsleder 22 85 47 86 92 28 44 13 arve.storvik@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT