Seksjon for fag og studier

Personer 1 - 25 av 34
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Anderson Anderson, Astrid Seksjonsleder +47 22857170 astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Sosialantropologi, Papua Ny-Guinea, Forskning, Undervisning
Bilde av Gisela Attinger Attinger, Gisela Førstebibliotekar +47-22844206 gisela.attinger@ub.uio.no Bibliotek, Kulturhistorie, Musikkvitenskap
Bilde av Federico Aurora Aurora, Federico Univ.bibliotekar +47-22845533 federico.aurora@ub.uio.no Bibliotek, Gresk, Latin, Italiensk, Språkvitenskap, Lingvistikk, Språkhistorie, Dialekter, Papyrologi, Korpuslingvistikk, Digital humaniora
Bilde av Anne-Heidi Barli Barli, Anne-Heidi Sekretær a.h.barli@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån
Bilde av Svein Helge Birkeflet Birkeflet, Svein Helge Univ.bibliotekar +47-22850353 s.h.birkeflet@ub.uio.no Bibliotek, Teologi, Religion, EndNote
Bilde av Signe Marie Brandsæter Brandsæter, Signe Marie Univ.bibliotekar +47-22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Bibliotek, Litteraturvitenskap, Medievitenskap, Medier, Kommunikasjon, Journalistikk, Fjernsyn, Film
Dalseng, Carmen C.T.F. Sekretær Bibliotek
Bilde av Nini Ebeltoft Ebeltoft, Nini Førstebibliotekar +47-22856247 nini.ebeltoft@ub.uio.no Teknologibasert læring og utdanning, Utdanningsledelse, Menneskerettighetsundervisning, Aktørnettverkteori (ANT/STS)
Bilde av Svein Engelstad Engelstad, Svein Overbibliotekar +47-22844224 +47-95144745 s.a.engelstad@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Kunsthistorie, Midtøsten, Undervisning
Fossestøl, Ingeborg Studentbetjent Bibliotek, Sophus Bugge
Haugane, Frøydis Hovedbibliotekar +47-22859982 (ETMU) +47-22857163 (HumSam) froydis.haugane@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Innkjøp
Bilde av Kari Elisabeth Helliesen Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning, Sophus Bugge
Bilde av Ane Husstad-Nedberg Husstad-Nedberg, Ane Univ.bibliotekar +47-22859162 ane.husstad-nedberg@ub.uio.no Bibliotek, Koreansk, Øst-Asia, Sør-Asia
Bilde av Jim Isaksen Isaksen, Jim Førstekonsulent +47-22844840 +47-22856996 j.v.isaksen@ub.uio.no Bibliotek, Erstatningskrav, Lån, Sophus Bugge
Bilde av José María Izquierdo Izquierdo, José María Førstebibliotekar +47-22854749 +47-97012671 p.j.m.izquierdo@ub.uio.no Bibliotek, Fleksibel læring, Spansk, Spania, IKT, Litteraturvitenskap, Språkvitenskap
Jacobsen, Janne Spesialbibliotekar 22 84 44 50 janne.jacobsen@ub.uio.no Bibliotek, Sophus Bugge
Kleiven, Øystein Johan Univ.bibliotekar +47-22844239 o.j.kleiven@ub.uio.no Bibliotek, Kinesisk
Lien, Marianne Inez Univ.bibliotekar 93009063 m.i.lien@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Pål Magnus Lykkja Lykkja, Pål Magnus Univ.bibliotekar +47-22857150 p.m.lykkja@ub.uio.no Bibliotek, Samfunnsøkonomi, Samfunnsgeografi
Bilde av Lars Erik Lørdahl Lørdahl, Lars Erik Univ.bibliotekar +47-22844221 l.e.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Historie, Arkeologi, EndNote, Foto
Bilde av Naomi Yabe Magnussen Magnussen, Naomi Yabe Hovedbibliotekar +47-22844245 n.y.magnussen@ub.uio.no Bibliotek, Japansk, Øst-Asia
Bilde av Randi Cathinka Neverdal Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47-22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Engelsk, Britisk amerikanske studier
Bilde av Henrik Keyser Pedersen Pedersen, Henrik Keyser Førstebibliotekar +47-22856905 +47-95242425 h.k.pedersen@ub.uio.no Bibliotek, Tysk, Nederlandsk, Filosofi, Idéhistorie, EndNote, Bibliografi
Persson, Martin Kroglund Sekretær Bibliotek, Sophus Bugge