Personer med emneord «EndNote»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Magnus Carlström Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47-23074474 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Kurs, EndNote
Bilde av Ellen Christophersen Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47-23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk, Reference Manager, EndNote, Nettpublisering
Dalsnes, Terese Spesialbibliotekar +47-22119264 terese.dalsnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Veiledning, EndNote, Informasjonskompetanse
Bilde av Toril Marie Hestnes Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47-22117591 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Databaser, EndNote, Reference Manager, Referanseverktøy
Bilde av Nina Marie Høyning Jørgensen Jørgensen, Nina Marie Høyning Spesialbibliotekar +47-23015062 n.m.h.jorgensen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, EndNote, Kurs
Malovic, Ivana Spesialbibliotekar +47-23074425 ivana.malovic@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Kurs, EndNote
Bilde av Irene Refsland Refsland, Irene Spesialbibliotekar +47-23074473 irene.refsland@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, Reference Manager, EndNote, E-bøker, Alma
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47-22852192 45243100 +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Reference Manager, Kurs, Veiledning, Litteratursøk, Lån, Nettpublisering
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Spesialbibliotekar +47-22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Litteratursøk, Referanseverktøy, Reference Manager, Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47-23074479 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, EndNote, Databaser, Kurs
Bilde av Mikaela Aamodt Aamodt, Mikaela Spesialbibliotekar 22119497 mikaela.aamodt@ub.uio.no Bibliotek, Databaser, PubMed, Ovid, Litteratursøk, EndNote, Kurs