Forskningsstøtte og undervisning

Personer 1 - 10 av 10
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ellen Christophersen Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47-23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk, Reference Manager, EndNote, Nettpublisering
Bilde av Toril Marie Hestnes Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47-22117591 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Referanseverktøy, Kurs
Bilde av Nina Marie Høyning Jørgensen Jørgensen, Nina Marie Høyning Spesialbibliotekar +47-23015062 n.m.h.jorgensen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Kurs
Bilde av Gunn Kleven Kleven, Gunn Spesialbibliotekar +47-23074427 gunn.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Kurs, Undervisning, Informasjonskompetanse
Bilde av Anne Kolstø Kolstø, Anne Spesialbibliotekar +47-22852123 anne.kolsto@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk, Lån
Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47-23074425 ivana.malovic@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kritisk vurdering, Open Access, EndNote, Kurs, Undervisning
Bilde av Therese Skagen Skagen, Therese Hovedbibliotekar +47-93805142 93805142 therese.skagen@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Informasjonskompetanse, Kurs
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Spesialbibliotekar +47-22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Referanseverktøy, Reference Manager, Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47-23074479 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, EndNote, Databaser, Kurs
Bilde av Josephine Jeanette Mikaela Aamodt Aamodt, Josephine Jeanette Mikaela Spesialbibliotekar 22119497 j.j.m.aamodt@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Veiledning