Forskningsstøtte og undervisning

Personer 1 - 11 av 11
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ellen Christophersen Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47-23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk, Reference Manager, EndNote, Nettpublisering
Bilde av Toril Marie Hestnes Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47-22117591 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Databaser, EndNote, Reference Manager, Referanseverktøy
Bilde av Nina Marie Høyning Jørgensen Jørgensen, Nina Marie Høyning Spesialbibliotekar +47-23015062 n.m.h.jorgensen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, EndNote, Kurs
Bilde av Gunn Kleven Kleven, Gunn Spesialbibliotekar +47-23074427 gunn.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Kurs, Undervisning, Informasjonskompetanse
Bilde av Anne Kolstø Kolstø, Anne Spesialbibliotekar +47-22852123 anne.kolsto@ub.uio.no Bibliotek, Databaser, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk, Lån
Malovic, Ivana Spesialbibliotekar +47-23074425 ivana.malovic@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Kurs, EndNote
Bilde av Astrid Müller Müller, Astrid Hovedbibliotekar +47-23074423 astrid.muller@ub.uio.no Bibliotek, PubMed, Kurs, Oria, Internasjonalt samarbeid, Litteratursøk, Bibliometri, Forskningsdata
Bilde av Therese Skagen Skagen, Therese Hovedbibliotekar therese.skagen@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Informasjonskompetanse, Kurs
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Spesialbibliotekar +47-22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Litteratursøk, Referanseverktøy, Reference Manager, Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47-23074479 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, EndNote, Databaser, Kurs
Bilde av Mikaela Aamodt Aamodt, Mikaela Spesialbibliotekar 22119497 mikaela.aamodt@ub.uio.no Bibliotek, Databaser, PubMed, Ovid, Litteratursøk, EndNote, Kurs