Personer med emneord «Bibliotek» - Side 6

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Adesua Ingvild Sevilhaug Omole Omole, Adesua Ingvild Sevilhaug Universitetsbibliotekar +47 95730761 a.i.s.omole@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Undervisning, Naturhistorisk museum
Bilde av Mari Camilla Risdal Otnes Otnes, Mari Camilla Risdal Underdirektør +47 22856883 +47 48276928 m.c.r.otnes@ub.uio.no Administrativ ledelse, Bibliotek, HR-utvikling, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring
Bilde av Henrik Keyser Pedersen Pedersen, Henrik Keyser Førstebibliotekar +47 22856905 h.k.pedersen@ub.uio.no Bibliotek, Tysk, Nederlandsk, Filosofi, Idéhistorie, EndNote, Bibliografisk arbeid
Pierfederici, Elisa Rådgiver elisa.pierfederici@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Mirna Porobic Porobic, Mirna Førstekonsulent mirna.porobic@kjemi.uio.no Bibliotek, Lån
Bilde av Edina Pozer Pozer, Edina Universitetsbibliotekar +47 47057500 edina.pozer@geo.uio.no Bibliotek, Undervisning
Bilde av Live Rasmussen Rasmussen, Live Leder +47 90066138 live.rasmussen@ub.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomi, Bibliotek, Eiendomskoordinator
Bilde av Irene Refsland Refsland, Irene Spesialbibliotekar irene.refsland@ub.uio.no Bibliotek, E-bøker, E-ressurser, E-tidsskrifter, Tidsskrifter
Ringstrøm, Liv Konsulent +47 23074417 liv.ringstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Fjernlån, Rikshospitalet
Bilde av Oda Amalie Rosenkilde Rosenkilde, Oda Amalie Spesialbibliotekar +47 22856701 o.a.rosenkilde@ub.uio.no Systemer og medieproduksjon, Bibliotek, Lån, Veiledning, Zotero
Bilde av Christine Rostgaard Rostgaard, Christine Seniorrådgiver +47 22844004 christine.rostgaard@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria, Leganto
Bilde av Heidi  Rustad Rustad, Heidi Nestleder +47-45861350 (intern nr. 31499) b.h.rustad@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Bibliotekutvikling, Prosjektledelse
Bilde av Stian Tveit Rype Rype, Stian Tveit Konsulent s.t.rype@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Peder Longva Rønning Rønning, Peder Longva Konsulent p.l.ronning@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Kristian Roberto Salcedo Salcedo, Kristian Roberto Senioringeniør +47 22858114 +47 47347533 k.r.salcedo@ub.uio.no Bibliotek, Systemeier, DUO, Applikasjonsforvaltning
Bilde av Mari Undheim Sandstad Sandstad, Mari Undheim Konsulent m.u.sandstad@ub.uio.no Bibliotek
Sannes, Ann Kristin Førstekonsulent +47 22857171 a.k.sannes@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Runhild Seim Seim, Runhild Seniorrådgiver +47 22844210 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Formidling, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier, Utstillinger
Sekulic, Biljana Konsulent biljana.sekulic@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Bilde av Ariana Shaban Shaban, Ariana Spesialbibliotekar +47 22859176 ariana.shaban@ub.uio.no Bibliotek, Innlån, Publikumsarbeid
Shekobe Balingene, Muisha Rodrig Konsulent m.r.s.balingene@ub.uio.no Bibliotek
Siddique, Mahnoor Sonja Konsulent m.s.siddique@studmed.uio.no Bibliotek
Sjursen, Thorstein Ole Paal Sollien Universitetsbibliotekar t.o.p.s.sjursen@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Lasse Skage Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47 22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Innkjøp, E-bøker, Nederlandsk
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22852123 +47 92257623 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek