Personer med emneord «Bibliotek» - Side 6

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Live Rasmussen Rasmussen, Live Leder +47 90066138 live.rasmussen@ub.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomi, Bibliotek, Eiendomskoordinator
Bilde av Irene Refsland Refsland, Irene Spesialbibliotekar irene.refsland@ub.uio.no Bibliotek, E-bøker, E-ressurser, E-tidsskrifter, Tidsskrifter
Reichelt, Marie Sekretær +47 22845729 marie.reichelt@usit.uio.no Bibliotek, Lån
Ringstrøm, Liv Konsulent +47 23074417 liv.ringstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Fjernlån, Rikshospitalet
Bilde av Oda Amalie Rosenkilde Rosenkilde, Oda Amalie Spesialbibliotekar +47 22856701 o.a.rosenkilde@ub.uio.no Systemer og medieproduksjon, Bibliotek, Lån, Zotero
Bilde av Christine Rostgaard Rostgaard, Christine Seniorrådgiver +47 22844004 christine.rostgaard@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria, Leganto
Bilde av Heidi  Rustad Rustad, Heidi Nestleder +47-45861350 (intern nr. 31499) b.h.rustad@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Bibliotekutvikling, Prosjektledelse
Bilde av Stian Tveit Rype Rype, Stian Tveit Konsulent s.t.rype@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Peder Longva Rønning Rønning, Peder Longva Sekretær p.l.ronning@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Kristian Roberto Salcedo Salcedo, Kristian Roberto Senioringeniør +47 22858114 +47 47347533 k.r.salcedo@ub.uio.no Bibliotek, Systemeier, DUO, Applikasjonsforvaltning
Bilde av Marianne Schiøtz Samuel Samuel, Marianne Schiøtz Rådgiver +47 22857143 +47 98036651 m.s.samuel@ub.uio.no Bibliotek, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Mari Undheim Sandstad Sandstad, Mari Undheim Sekretær m.u.sandstad@ub.uio.no Bibliotek
Sannes, Ann Kristin Førstekonsulent +47 22857171 a.k.sannes@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Runhild Seim Seim, Runhild Seniorrådgiver +47 22844210 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Formidling, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier, Utstillinger
Sekulic, Biljana Sekretær biljana.sekulic@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Bilde av Ariana Shaban Shaban, Ariana Spesialbibliotekar +47 22859176 ariana.shaban@ub.uio.no Bibliotek, Innlån, Publikumsarbeid
Shekobe Balingene, Muisha Rodrig Sekretær m.r.s.balingene@ub.uio.no Bibliotek
Sjursen, Thorstein Ole Paal Sollien Universitetsbibliotekar t.o.p.s.sjursen@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Lasse Skage Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47 22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Nederlandsk
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22852123 +47 92257623 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Bilde av Rune Skjerven Skjerven, Rune Konsulent +47 22844095 rune.skjerven@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Anne-Gry Skonnord Skonnord, Anne-Gry Seksjonsleder +47-22856980 +47-95177689 a.g.skonnord@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Publikumstjenester, Ledelse
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47 22852192 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Undervisning, Litteratursøk, Lån, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Bilde av Per Aleksander Solheim Solheim, Per Aleksander Spesialbibliotekar +47 48247012 p.a.solheim@ub.uio.no Bibliotek, Alma, EndNote, Lån, Oria, Referanseverktøy, Rikshospitalet
Bilde av Karin Steffner Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47 22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon og indeksering