Personer med emneord «EndNote» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kyrre Traavik Låberg Låberg, Kyrre Traavik Overingeniør +47 91 624 324 kyrretl@ub.uio.no EndNote, Biologi, JQuery, Bibliotek, MySQL, Web-Design, Programmering, Kurs, Php
Bilde av Ivana Malovic Malovic, Ivana Senior Academic Librarian +47 23074471 ivana.malovic@ub.uio.no Information literacy, Critical appraisal, Open Access, EndNote, Literature search, Courses, Teaching
Bilde av Ivana Malovic Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47 23074471 ivana.malovic@ub.uio.no Informasjonskompetanse, Kritisk vurdering, Open Access, EndNote, Litteratursøk, Kurs, Undervisning
Bilde av Henrik Keyser Pedersen Pedersen, Henrik Keyser Senior Academic Librarian +47 22856905 h.k.pedersen@ub.uio.no Library, EndNote, German Studies, Philosophy, History of Ideas
Bilde av Henrik Keyser Pedersen Pedersen, Henrik Keyser Førstebibliotekar +47 22856905 h.k.pedersen@ub.uio.no Bibliotek, Tysk, Nederlandsk, Filosofi, Idéhistorie, EndNote, Bibliografisk arbeid
Bilde av Irene Refsland Refsland, Irene Senior Librarian +47 23074473 irene.refsland@ub.uio.no EndNote, Alma, E-books, Reference Manager, E-journals, Library
Bilde av Irene Refsland Refsland, Irene Spesialbibliotekar +47 23074473 irene.refsland@ub.uio.no Bibliotek, Alma, EndNote, E-bøker, E-tidsskrifter, Reference Manager
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Spesialbibliotekar +47 22119264 93859169 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Senior Librarian +47 22119264 julie.skattebu@ub.uio.no Library, Literature search, Endnote
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Senior Librarian +47 22852192 +4745243100 +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Web publishing, Loan, EndNote, Library, Literature search, Courses, Reference Manager
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47 22852192 +4745243100 +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Nettpublisering, Litteratursøk, Lån, Veiledning, Reference Manager
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Head Librarian +47 22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Library, Cataloguing, Slavic languages, Baltic languages, Classification, Library guidance, EndNote
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47 22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, EndNote, Veiledning
Bilde av Ragnhild Sundsbak Sundsbak, Ragnhild Univ.bibliotekar +47 22854708 ragnhild.sundsbak@ub.uio.no Bibliotek, Statsvitenskap, Komparativ politikk, Offentlig politikk og administrasjon, EndNote, Samfunnsgeografi
Bilde av Solveig Sørbø Sørbø, Solveig Spesialbibliotekar / Rådgiver - Realfagsbiblioteket 45095002 s.i.sorbo@ub.uio.no MusicLab, Forskningsstøtte, spesialsamlinger, kunnskapsorganisering, Zotero, Bibliotek, EndNote, Arrangementer, Tverrfaglighet
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Head Librarian +47 22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Library, EndNote, Communication, Web publishing
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Hovedbibliotekar +47 22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Tarjei Fiskergård Werner Werner, Tarjei Fiskergård Senior Librarian +47 23074479 t.f.werner@ub.uio.no Library, Teaching, Academic supervision, Endnote
Bilde av Tarjei Fiskergård Werner Werner, Tarjei Fiskergård Spesialbibliotekar +47 23074479 +47 45280607 t.f.werner@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Endnote
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Senior Librarian +47 23074429 marte.odegaard@ub.uio.no Library, Literature search, Information literacy, Reference Manager, EndNote, Courses, Databases
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47 23074429 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, EndNote, Databaser, Kurs, Systematiske kunnskapsoversikter