Personer med emneord «EndNote» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ivana Malovic Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47-23074471 ivana.malovic@ub.uio.no Informasjonskompetanse, Kritisk vurdering, Open Access, EndNote, Litteratursøk, Kurs, Undervisning
Bilde av Henrik Keyser Pedersen Pedersen, Henrik Keyser Førstebibliotekar +47-22856905 h.k.pedersen@ub.uio.no Bibliotek, Tysk, Nederlandsk, Filosofi, Idéhistorie, EndNote, Bibliografisk arbeid
Bilde av Henrik Keyser Pedersen Pedersen, Henrik Keyser Senior Academic Librarian +47-22856905 h.k.pedersen@ub.uio.no Library, EndNote, German Studies, Philosophy, History of Ideas
Bilde av Irene Refsland Refsland, Irene Senior Librarian +47-23074473 irene.refsland@ub.uio.no EndNote, Alma, E-books, Reference Manager, E-journals, Library
Bilde av Irene Refsland Refsland, Irene Spesialbibliotekar +47-23074473 irene.refsland@ub.uio.no Bibliotek, Alma, EndNote, E-bøker, E-tidsskrifter, Reference Manager
Bilde av Loke Sjølie Sjølie, Loke Bibliotekar +47-23074474 loke.sjolie@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Fjernlån, EndNote
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Senior Librarian +47-22119264 julie.skattebu@ub.uio.no Library, Literature search, Endnote
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Spesialbibliotekar +47-22119264 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Senior Librarian +47-22852192 45243100 +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Web publishing, Loan, EndNote, Library, Literature search, Courses, Reference Manager
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47-22852192 45243100 +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Nettpublisering, Litteratursøk, Lån, Veiledning, Reference Manager
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, EndNote, Veiledning
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Head Librarian +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Library, Cataloguing, Slavic languages, Baltic languages, Classification, Library guidance, EndNote
Bilde av Ragnhild Sundsbak Sundsbak, Ragnhild Univ.bibliotekar +47-22854708 ragnhild.sundsbak@ub.uio.no Bibliotek, Statsvitenskap, Komparativ politikk, Offentlig politikk og administrasjon, EndNote, Samfunnsgeografi
Bilde av Solveig Isis Sørbø Sørbø, Solveig Isis Forskningsstøtte, spesialsamlinger, kunnskapsorganisering, Zotero, Bibliotek, EndNote, Arrangementer, Tverrfaglighet
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Spesialbibliotekar +47-22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Senior Librarian +47-22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Library, EndNote, Communication, Web publishing
Bilde av Tarjei Fiskergård Werner Werner, Tarjei Fiskergård Senior Librarian +47-23074479 t.f.werner@ub.uio.no Library, Teaching, Academic supervision, Endnote
Bilde av Tarjei Fiskergård Werner Werner, Tarjei Fiskergård Spesialbibliotekar +47-23074479 t.f.werner@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Endnote
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Senior Librarian +47-23074429 marte.odegaard@ub.uio.no Library, Literature search, Information literacy, Reference Manager, EndNote, Courses, Databases
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47-23074429 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, EndNote, Databaser, Kurs, Systematiske kunnskapsoversikter
Bilde av Josephine Jeanette Mikaela Aamodt Aamodt, Josephine Jeanette Mikaela Senior Librarian j.j.m.aamodt@ub.uio.no Library, Library guidance, Information literacy, Databases, EndNote