Personer med emneord «EndNote» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tarjei Fiskergård Werner Werner, Tarjei Fiskergård Senior Librarian +47 23074471 t.f.werner@ub.uio.no Library, Literature search, Teaching, EndNote, Rikshospitalet
Bilde av Ragnhild Sundsbak Sundsbak, Ragnhild Universitetsbibliotekar +47 22854708 ragnhild.sundsbak@ub.uio.no Bibliotek, Statsvitenskap, Komparativ politikk, Offentlig politikk og administrasjon, EndNote, Samfunnsgeografi, Digitale forskningsmetoder
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Head Librarian +47 22117590 +47 92268586 m.j.soyland@ub.uio.no Library, Oslo University Hospital, Web editor, EndNote, Social Media, Reference Manager, Ullevål Hospital
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Senior Librarian +47 22852192 s.r.soelberg@ub.uio.no Library, EndNote, Literature search, Teaching, Loan, Ullevål Hospital, Dentistry library
Bilde av Ivana Malovic Malovic, Ivana Senior Academic Librarian +47 23074423 +47 41239568 ivana.malovic@ub.uio.no Library, Teaching, Open Access, Research data management, EndNote
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Head Librarian +47 22852123 +47 92257623 julie.skattebu@ub.uio.no Library, Library guidance, EndNote, Literature search, Ullevål Hospital, Dentistry library
Bilde av Pher-Micael Lima-Strandh Lima-Strandh, Pher-Micael Konsulent p.m.lima-strandh@ub.uio.no Bibliotek, Analyse, EndNote
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Academic Librarian +47 23074429 +47 45399871 marte.odegaard@ub.uio.no Library, Literature searching, Systematic reviews, Evidence Syntheses, EndNote, teaching, Rayyan
Bilde av Anne Sæbø Sæbø, Anne Førstebibliotekar +47 22844025 anne.sabo@ub.uio.no Bibliotek, Forskningsstøtte, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Digital humaniora, Digitale forskningsmetoder
Bilde av Lars Erik Lørdahl Lørdahl, Lars Erik Universitetsbibliotekar +47 22844221 l.e.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Historie, Arkeologi, EndNote, Foto, Arkeologisk bibliotek, Klassifikasjon, Veiledning
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47 22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Bilde av Anne Sæbø Sæbø, Anne Senior Academic Librarian +47 22844025 anne.sabo@ub.uio.no Library, Research Support, Teaching, Literature Search, EndNote, Digital Humanities, Digital Research Methods