Personer med emneord «Library» - Side 3

Navn Telefon E-post Emneord
Evenrud, Gunvor Secretary gunvorev@student.ibv.uio.no Library
Bilde av Lars André Flaten Flaten, Lars André Senior Librarian +47-22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Library, Teaching, Reference work, Legal research, Desk duty, Interlibrary loans
Bilde av Hilde I Flaatten Flaatten, Hilde I Senior Librarian +47-23074422 h.i.flaatten@ub.uio.no Library, Literature search, Academic supervision
Bilde av Heidi Fossum Fossum, Heidi Adviser +47-22854105 heidi.fossum@ub.uio.no Library, E-resources, Acquisition, Alma
Bilde av Elin Holmstrøm Frøshaug Frøshaug, Elin Holmstrøm Adviser +47-22844261 e.h.froshaug@ub.uio.no Library, DUO, Open Access
Funnemark, Sjur sjur.funnemark@student.jus.uio.no Library
Bilde av Tone Charlotte Gadmar Gadmar, Tone Charlotte Senior Academic Librarian t.c.gadmar@ub.uio.no Library, Chemistry
Bilde av Andrea A. Gasparini Gasparini, Andrea A. Senior Engineer +47-22844208 +47-90846905 a.a.gasparini@ub.uio.no Library, IT services
Bilde av Bente Johanne Giske Giske, Bente Johanne Higher Executive Officer +47-22855318 b.j.giske@ub.uio.no Library, Loan, Replacement claims
Bilde av Thomas Gramstad Gramstad, Thomas Secretary +47-22852546 48176875 (E-mail preferred) thomas.gramstad@ub.uio.no Library
Bilde av Eystein Gullbekk Gullbekk, Eystein Academic Librarian +47-22854952 eystein.gullbekk@ub.uio.no Library, Teaching, Information literacy, Library and Information Science, Interdisciplinarity
Bilde av Idun Gundersen Gundersen, Idun On leave Library, Teaching, EndNote
Bilde av Vibeke Oseth Gustavsen Gustavsen, Vibeke Oseth Librarian vibekeog@ub.uio.no Library, Sophus Bugge, Cataloguing, Reference work
Bilde av Anna Kay Gyldal Gyldal, Anna Kay Higher Executive Officer +47-22857926 a.k.gyldal@ub.uio.no Library, Replacement claims, Loan
Halvorsen, Lena Marie Secretary l.m.halvorsen@ub.uio.no Library
Bilde av Inger M. Hamre Hamre, Inger M. Head Librarian +47-22859352 +47-92422204 i.m.hamre@jus.uio.no Library, Alma, Courses, Literature search, Loan, Reminder, Library guidance
Bilde av Heidi Hansen Hansen, Heidi Higher Executive Officer +47-22844082 heidi.hansen@ub.uio.no Library, Human resources administration
Hanto, Mari Garborg Secretary m.g.hanto@student.jus.uio.no Library
Bilde av Kirsten Borse Haraldsen Haraldsen, Kirsten Borse Senior Academic Librarian +47-90688254 k.b.haraldsen@ub.uio.no Cell biology, Scientific communication, EndNote, Library, Biology, Evolution
Bilde av Karen Hareide Hareide, Karen Secretary karen.hareide@ub.uio.no Library
Hareide, Thea Emilie Løland Secretary t.e.l.hareide@student.jus.uio.no Library
Bilde av Øystein Haug Haug, Øystein Senior Librarian +47-22844567 oystein.haug@ub.uio.no Library, Loan, Teaching, EndNote, Oria
Bilde av Frøydis Haugane Haugane, Frøydis Head Librarian +47-22857163 froydis.haugane@ub.uio.no Library
Bilde av Dan Michael Heggø Heggø, Dan Michael Academic Librarian +47-90207510 +47-90207510 d.m.heggo@ub.uio.no Programming, Library, Physics, Subject heading indexing
Hegna, Helene Librarian +47-22859879 helene.hegna@ub.uio.no Library