Personer med emneord «Library» - Side 5

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Einar Jonsson Jonsson, Einar Secretary einar.jonsson@ub.uio.no Library
Jorem, Ellen Tvedten Secretary e.t.jorem@student.jus.uio.no Library
Bilde av Johan Aimo Soilammi Jørgensen Jørgensen, Johan Aimo Soilammi Senior Librarian +47-22859868 j.a.s.jorgensen@ub.uio.no Library, Cataloguing
Bilde av Nina Marie Høyning Jørgensen Jørgensen, Nina Marie Høyning Senior Librarian +47-23015062 n.m.h.jorgensen@ub.uio.no Library, Literature search, EndNote, Courses
Kalayci, Oguz Secretary oguz.kalayci@student.jus.uio.no Library
Bilde av Daniel Kalvø Kalvø, Daniel Secretary daniel.kalvo@ub.uio.no Library, DUO, Open Access
Karlsen, Marianne Head Librarian +47-22859878 marianne.karlsen@ub.uio.no Library, Web publishing, Communication
Khan, Noorelahi Secretary noorelahi.khan@student.jus.uio.no Library
Kjellin, Simen Senior Librarian simen.kjellin@ub.uio.no Library
Bilde av Øystein Johan Kleiven Kleiven, Øystein Johan Academic Librarian +47-22844239 o.j.kleiven@ub.uio.no Chinese, Library
Bilde av Gunn Kleven Kleven, Gunn Senior Librarian +47-23074427 gunn.kleven@ub.uio.no Library, Courses, Literature search, Information literacy
Klouman, Ellen Secretary ellen.klouman@ub.uio.no Library
Bilde av Unni Knutsen Knutsen, Unni Section Manager +47-22855673 95777978 unni.knutsen@ub.uio.no Cataloguing, Bibliographic work, Classification, Library
Bilde av Unni Knutsen Knutsen, Unni Section Manager +47-22855673 95777978 unni.knutsen@ub.uio.no Library, Cataloguing, Classification, Bibliographic work, Management
Bilde av Anne Kolstø Kolstø, Anne Senior Librarian +47-22852123 anne.kolsto@ub.uio.no Library, Information literacy, Courses, Literature search, Loan
Bilde av Heidi Sjursen Konestabo Konestabo, Heidi Sjursen Senior Academic Librarian +47-41294973 41294973 h.s.konestabo@ub.uio.no Library, Biology, Zoology, Ecology, Toxicology, Climate and Environment, EndNote
Bilde av Halvor Kongshavn Kongshavn, Halvor Senior Adviser +47-22844079 +47-90514137 halvor.kongshavn@ub.uio.no Library
Kristoffersen, Kristine Aalrust Senior Librarian k.a.kristoffersen@ub.uio.no Library
Bilde av Lembi Viola Kuldvere Kuldvere, Lembi Viola Head Librarian +47-48288709 l.v.kuldvere@ub.uio.no Library, Course, Subject heading indexing, Cataloguing
Bilde av Live Håndlykken Kvale Kvale, Live Håndlykken Head Librarian 40047417 +47-40047417 l.h.kvale@ub.uio.no Library, Research data managment
Bilde av Pål Eiolf Kvarving Kvarving, Pål Eiolf Higher Executive Officer +47-22844233 p.e.kvarving@ub.uio.no Web publishing, Library, Loan
Kyrkjerud, Oda Secretary oda.kyrkjerud@ub.uio.no Library
Bilde av Vibeke Lowzow Lagem Lagem, Vibeke Lowzow Head Librarian +47-22850156 +47-91827429 v.l.lagem@ub.uio.no Library, Alma, Literature search, Loan, Reminder, Library guidance
Bilde av Miona Lazarevic Lazarevic, Miona Higher Executive Officer +47-22854224 miona.lazarevic@ub.uio.no Library, Loan, Events
Bilde av Hans Gunnar Slokvik Lian Lian, Hans Gunnar Slokvik Senior Librarian +47-22859709 +47-41474171 h.g.s.lian@ub.uio.no Library, Acquisition, Teaching, Research support, Alma, Periodicals, Reference and citation Tools