Personer med emneord «Library» - Side 5

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Berit Sonja  Hougaard Hougaard, Berit Sonja Senior Librarian HumSam: +47 22855102 Ethnogr. Libr.: +47 22859982 b.s.hougaard@ub.uio.no Library, Subject heading indexing, Acquisition, Humord
Bilde av Karin Steffner Steffner, Karin Senior Librarian +47 22857155 karin.steffner@ub.uio.no Library, Academic supervision
Bilde av Carl Andre Nesheim Nesheim, Carl Andre Senior Executive Officer +47 22854141 c.a.nesheim@ub.uio.no Library, Periodicals
Iversen, Edel Camilla Head Librarian +47 22859782 e.c.iversen@ub.uio.no Library, Journals
Bilde av Siri Margrethe Cecilie Vinger Vinger, Siri Margrethe Cecilie Head Librarian +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Library, Cataloguing, Literature search, Loan, Classification
Bilde av Anette Munthe Munthe, Anette Head Librarian +47 22844310 +47 99383824 anette.munthe@ub.uio.no Library, Cataloguing, Alma
Bilde av Lasse Skage Skage, Lasse Senior Librarian +47 22852195 lasse.skage@ub.uio.no Library, Alma, Acquisition, Library guidance
Bilde av Siw Hege Pedersen Pedersen, Siw Hege Senior Adviser +47 22844217 s.h.pedersen@ub.uio.no Library, Accounts
Bilde av Ingerid Straume Straume, Ingerid Senior Academic Librarian +47 22844269 ingerid.straume@ub.uio.no Library, Academic writing, Writing centre, EAP, English for Academic Purposes, philosophy of education
Bilde av Kari Elisabeth Helliesen Helliesen, Kari Elisabeth Head Librarian +47 22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Library
Bilde av Christine Rostgaard Rostgaard, Christine Senior Adviser +47 22844004 christine.rostgaard@ub.uio.no Library, Alma, Oria, Leganto
Mjelde, Helge Senior Adviser helge.mjelde@ub.uio.no Library, Administrative management
Bilde av Øystein Haug Haug, Øystein Senior Librarian +47 22844567 oystein.haug@ub.uio.no Library, E-journals, Journals, Databases, E-resources, Humord, Subject heading indexing
Bilde av Ulrikke Greve Olufsen Olufsen, Ulrikke Greve Head Librarian +47 22859185 u.g.olufsen@ub.uio.no Library, E-journals, E-books, Databases, Purchasing
Bilde av Unni Knutsen Knutsen, Unni Section Manager +47 22855673 +47 95777978 unni.knutsen@ub.uio.no Library, Cataloguing, Classification, Bibliographic work
Bilde av Elin Stangeland Stangeland, Elin Senior Adviser +47 22844020 elin.stangeland@ub.uio.no Library, Open Access, Open Science, DUO
Bilde av Ida Maria Zaborowski Zaborowski, Ida Maria Head Librarian +47 22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Library, Acquisition, Reference, E-books, Alma, Purchasing
Bilde av Ellen Margrethe Wiig Nygren Nygren, Ellen Margrethe Wiig Senior Librarian +47 22119817 e.m.w.nygren@ub.uio.no Library, Loan, Interlibrary loans, Ullevål Hospital
Bilde av Marianne Schiøtz Samuel Samuel, Marianne Schiøtz Adviser +47 22857143 m.s.samuel@ub.uio.no Library, Web publishing, Web editor
Bilde av Karin Sofie Ytterlid Ytterlid, Karin Sofie Senior Adviser +47 22855291 k.s.ytterlid@ub.uio.no Library, E-journals, E-books, Databases, Purchasing
Bilde av Vibeke Oseth Gustavsen Gustavsen, Vibeke Oseth Senior Librarian vibekeog@ub.uio.no Library, E-journals, E-books, Databases, Purchasing
Bilde av Marta Herkenhoff Herkenhoff, Marta Senior Librarian +47 22859884 marta.herkenhoff@ub.uio.no Library, Cataloguing
Hoel, Ole Andreas Secretary o.a.hoel@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Head Librarian +47 22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Library, Cataloguing, Slavic languages, Baltic languages, Classification, Library guidance, EndNote
Bilde av Mari Lundevall Lundevall, Mari Head Librarian +47 22859886 mari.lundevall@ub.uio.no Library, Cataloguing