Personer med emneord «Undervisning» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lars Andre Flaten Flaten, Lars Andre Universitetsbibliotekar +47 22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk
Bilde av Marte Birkeland Deichman-Sørensen Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Universitetsbibliotekar +47 22859709 +47 40471116 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Utvikling, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskning, Forskningsstøtte, Rettsteknologi, Bibliotekutvikling
Østbye, Sigrid Elisabeth Universitetsbibliotekar +47 22859879 s.e.ostbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Litteratursøk, EndNote, Zotero, Forskningsstøtte
Andersen, Tormod Universitetsbibliotekar tormod.andersen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Rettskilder, Litteratursøk, Kurs
Bilde av Glenn Karlsen Bjerkenes Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Psykologi, Forskningsstøtte
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47 22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Bilde av Anne Sæbø Sæbø, Anne Førstebibliotekar +47 22844025 anne.sabo@ub.uio.no Bibliotek, Forskningsstøtte, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Digital humaniora, Digitale forskningsmetoder
Bilde av Rannveig Windingstad Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar +47 22854788 rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Formidling, Arrangementer, Undervisning, Sosiale medier
Husstad-Nedberg, Ane Universitetsbibliotekar +47 22859162 ane.husstad-nedberg@ub.uio.no Bibliotek, Korea, Øst-Asia, Sør-Asia, Sørøst-Asia, Veiledning, Undervisning
Bilde av Signe Marie Brandsæter Brandsæter, Signe Marie Universitetsbibliotekar +47 22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Bibliotek, Litteraturvitenskap, Medievitenskap, Undervisning