Personer med emneord «Akademisk skriving»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jessica Lönn-Stensrud Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 908 50 391 jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Bilde av Hannah Pope Pope, Hannah Konsulent hannah.pope@ub.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Anna Pauline Grøgaard Grøgaard, Anna Pauline Konsulent annapg@student.iakh.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Carina Thanh-Tam Truong Truong, Carina Thanh-Tam Konsulent cttruong@ifi.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Kelly James Hoolihan Fisher Fisher, Kelly James Hoolihan Konsulent kjfisher@student.hf.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Botnen Kristin Kristin, Botnen Konsulent kristbot@ifi.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Sjur Sandvik Strøm Strøm, Sjur Sandvik Konsulent sjursst@student.ikos.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Taran Palmstrøm Fenn Palmstrøm Fenn, Taran Konsulent taranpf@student.ilos.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Ragna Sofie Lund Neraal Neraal, Ragna Sofie Lund Konsulent rsneraal@student.iln.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Lise Endregard Endregard, Lise Konsulent lise.endregard@student.jus.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Sjur Sandvik Strøm Strøm, Sjur Sandvik Executive Officer sjursst@student.ikos.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Taran Palmstrøm Fenn Palmstrøm Fenn, Taran Executive Officer taranpf@student.ilos.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Lise Endregard Endregard, Lise Executive Officer lise.endregard@student.jus.uio.no Akademisk skriving
Bilde av Ingerid Straume Straume, Ingerid Førstebibliotekar +47 22844269 ingerid.straume@ub.uio.no Bibliotek, Akademisk skriving, Veiledning, Pedagogikk, Bærekraftig utvikling, Tverrfaglighet, Pedagogisk filosofi
Bilde av Cathinka Dahl Hambro Hambro, Cathinka Dahl Førstebibliotekar +4791688096 c.d.hambro@ub.uio.no Akademisk skriving, Veiledning, Språk, Filologi, Middelalder, Teologi, Irland, Nord-Irland, Keltisk
Bilde av Cathinka Dahl Hambro Hambro, Cathinka Dahl Senior Academic Librarian +4791688096 c.d.hambro@ub.uio.no Akademisk skriving