Personer med emneord «Bibliotek»

Navn Telefon E-post Emneord
Barsjø, Stine Marie Rådgiver +47 22844216 s.m.barsjo@ub.uio.no Bibliotek, DUO, Open Access, publiseringsfond
Brenna, Liv Spesialbibliotekar +47 23074426 liv.brenna@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Katalogisering
Bøgh, Tone Christine Hovedbibliotekar +47 22844381 t.c.bogh@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria
Dahlquist, Pål Magne Hovedbibliotekar +47 40489009 (mob) 40489009 p.m.dahlquist@ub.uio.no Bibliotek, Tilvekst
Frøshaug, Elin Holmstrøm Rådgiver +47 22844261 e.h.froshaug@ub.uio.no Bibliotek, DUO, Open Access
Gasparini, Andrea Alessandro Førstebibliotekar +47 22844208 +47 90846905 (mob) a.a.gasparini@ub.uio.no Bibliotek, IT-tjenester, Service Design
Glass, Tabea Hovedbibliotekar +47 22854785 tabea.glass@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, Tidsskrifter, Tilvekst, Zotero
Gustavsen, Vibeke Oseth Spesialbibliotekar +47 22845765 vibekeog@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp
Helliesen, Kari Elisabeth Hovedbibliotekar +47 22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning
Herkenhoff, Marta Spesialbibliotekar +47 22859884 marta.herkenhoff@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Emneordsindeksering
Hjelmeseth, Judith Møller Sekretær j.m.hjelmeseth@ub.uio.no Bibliotek
Hoff, Karoline Kornkveen Spesialbibliotekar +47 22844236 k.k.hoff@ub.uio.no Bibliotek, E-ressurser
Holmen, Karin Inger Spesialbibliotekar +47 22856723 k.i.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47 22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Hougaard, Berit Sonja Hovedbibliotekar +47 22855102 b.s.hougaard@ub.uio.no Bibliotek, Humord, Tilvekst
Iversen, Edel Camilla Hovedbibliotekar +47 22859782 e.c.iversen@ub.uio.no Bibliotek, Tidsskrifter
Kalvø, Daniel Rådgiver +47 22844263 daniel.kalvo@ub.uio.no Bibliotek, DUO, FRITT, Open Access
Knutsen, Unni Seksjonsleder +47-22855673 +47-95777978 (mob) unni.knutsen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Bibliografisk arbeid, Metadata, Mapping, Ledelse
Lundetræ, Vibeke Stockinger Hovedbibliotekar +47 23074434 +4791111062 (mob) v.s.lundetra@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Emneordsindeksering
Lundevall, Mari Hovedbibliotekar +47 22859886 95963593 mari.lundevall@ub.uio.no Bibliotek, Tilvekst
Mohammed, Ahmed Senioringeniør +47 22857256 ahmed.mohammed@ub.uio.no Bibliotek, IT-tjenester
Munthe, Anette Hovedbibliotekar +47 22844310 +47 99383824 (mob) anette.munthe@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Katalogisering
Nesheim, Carl Andre Førstekonsulent +47 22854141 c.a.nesheim@ub.uio.no Bibliotek, Tidsskrifter
Olufsen, Ulrikke Greve Rådgiver +47 22859185 u.g.olufsen@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp
Refsland, Irene Spesialbibliotekar +47 23074473 irene.refsland@ub.uio.no Bibliotek, E-bøker, E-ressurser, E-tidsskrifter, Tidsskrifter
Rostgaard, Christine Seniorrådgiver +47 22844004 christine.rostgaard@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria, Leganto
Salcedo, Kristian Roberto Senioringeniør +47 22858114 +47 47347533 (mob) k.r.salcedo@ub.uio.no Bibliotek, Systemeier, DUO, Applikasjonsforvaltning
Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47 22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Nederlandsk
Skomsvold, Åsmund Bibliotekar +47 22844224 asmund.skomsvold@ub.uio.no Bibliotek, Anskaffelser og tilganger
Stangeland, Elin Seniorrådgiver +47 22844020 elin.stangeland@ub.uio.no Bibliotek, Open Access, Open Science, DUO
Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47 22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47 22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, Psykologi, Veiledning
Sørland, Sigve Spesialbibliotekar +47 22844240 +4792214590 (mob) sigve.sorland@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Sør-Asia
Torhaug, Tor Andreas Spesialbibliotekar +47 22856537 +4790838177 (mob) t.a.torhaug@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Trætteberg, Kjartan Holm Hovedbibliotekar kjartht@ub.uio.no Bibliotek, Alma
Vinger, Siri Margrethe Cecilie Hovedbibliotekar +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Ytterlid, Karin Sofie Seniorrådgiver +47 22855291 k.s.ytterlid@ub.uio.no Bibliotek, Open access, Publisering, Åpen forskning, E-tidsskrifter, Innkjøp
Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47 22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Alma, Akkvisisjon, Tilvekst
Øie, Aina Rådgiver +47 22844203 aina.oie@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp