Personer med emneord «Bibliotek»

Navn Telefon E-post Emneord
Aardal, Anja Maria Konsulent a.m.aardal@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Ahmadzai, Nangialai Sekretær nangiala@student.farmasi.uio.no Bibliotek, Lån
Akerholt, Line Nybakk Univ.bibliotekar +47 22856522 +47 95880018 (mob) l.n.akerholt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Canvas, Leganto, Astronomisamlingene, Observatoriet, Spesialsamlinger
Amundsen, Michael Mørk Sekretær m.m.amundsen@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Azouaghe, Reduan Sekretær reduan.azouaghe@mn.uio.no Bibliotek, Lån
Bergaust, Gjermund Konsulent +47 22852193 gjermund.bergaust@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Fjernlån, Rikshospitalet, Odontologisk bibliotek
Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Rikshospitalet
Clarke, Sara +47 91004052 (mob) sara.clarke@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk
Eide, Christina Sekretær +47 94033909 christina.eide@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Arrangementer
Evans, Anna Kathinka Dalland Førstebibliotekar +47 22845577 +47 99018519 (mob) a.k.d.evans@ub.uio.no Bibliotek
Flaatten, Hilde Iren Spesialbibliotekar +47 22119497 +47 97651394 (mob) h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Frøseth-Rønning, Siri Sekretær +47 93413584 siri.froseth-ronning@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Praktikanter
Gadmar, Tone Charlotte Førstebibliotekar +47 45407871 (mob) t.c.gadmar@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Gjone-Ring, Aurora Sekretær aurora.gjone-ring@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Gramstad, Thomas Sekretær +47 48176875 (helst e-post) thomas.gramstad@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Heggø, Dan Michael Universitetsbibliotekar +47 90207510 (mob) +47 90207510 d.m.heggo@ub.uio.no Bibliotek, Fysikk, Spesialsamlinger, Streaming, IT-tjenester, Zotero, latex
Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47 22117591 +47 94499677 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Ullevål sykehus
Heyler, Helen Antonsen Sekretær h.a.heyler@studmed.uio.no Bibliotek
Hoel, Ole Andreas Sekretær o.a.hoel@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Høyås, Trine Sekretær trinehoy@ifi.uio.no Bibliotek, Lån
Ibabao, Marianne Alme Sekretær m.a.ibabao@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Isachsen, Marie Susanna Spesialbibliotekar +47 41237582 (mob) m.s.isachsen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Kalvik, Skjalg Tønnessen s.t.kalvik@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Lån, Rikshospitalet
Kleven, Gunn Terese Spesialbibliotekar +47 41206233 (mob) g.t.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47 41294973 (mob) h.s.konestabo@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Kuldvere, Lembi Viola Hovedbibliotekar +47 48288709 (mob) l.v.kuldvere@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Undervisning, Veiledning
Lothe, My Spesialbibliotekar +47 41225978 (mob) +47 97743623 (privat) my.lothe@ub.uio.no Bibliotek, Sosiale medier, Lån, Veiledning, Odontologisk bibliotek, Alma, Informatikkbiblioteket
Lund, Mariann Spesialbibliotekar +47 91244108 (mob) mariann.lund@ub.uio.no Bibliotek, Informatikkbiblioteket, EndNote
Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 90850391 (mob) jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Lødding, Fredrik Spesialbibliotekar +47 48174847 (mob) fredrik.lodding@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Ullevål sykehus
Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47 23074423 +47 41239568 (mob) ivana.malovic@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Open Access, Forskningsdata, EndNote, Rikshospitalet
Midttvedt, Ann Margareth Spesialbibliotekar +47 22117592 +47 46543102 (mob) a.m.midttvedt@ub.uio.no Bibliotek, Brukeropplevelse, Fjernlån, Tilvekst, Lån, Oslo universitetssykehus, Ullevål sykehus
Moe, Karoline Førstebibliotekar +47 41122557 (mob) karoline.moe@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Arrangementer
Mørk, Eva-Charlotte Spesialbibliotekar +47 45397182 (mob) e.c.mork@ub.uio.no Bibliotek, Fjernlån, Drift, Rikshospitalet, Kommunikasjon, Arrangementer, Samlinger
Nauni, Isabella Gunéi Sekretær i.g.nauni@studmed.uio.no Bibliotek
Nygren, Ellen Margrethe Wiig Bibliotekar +47 22119817 e.m.w.nygren@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Fjernlån, Ullevål sykehus
Omole, Adesua Ingvild Sevilhaug Univ.bibliotekar +47 95730761 a.i.s.omole@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Undervisning, Naturhistorisk museum
Porobic, Mirna Førstekonsulent mirna.porobic@kjemi.uio.no Bibliotek, Lån
Pozer, Edina Univ.bibliotekar +47 47057500 (mob) +47 47057500 edina.pozer@geo.uio.no Bibliotek, Undervisning
Prøitz, Jon Aleksander Sekretær jonapro@student.matnat.uio.no Bibliotek, Lån
Rasmussen, Live Leder +47 90066138 live.rasmussen@ub.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomi, Bibliotek, Eiendomskoordinator
Reichelt, Marie Helleren Sekretær +47 22845729 m.h.reichelt@usit.uio.no Bibliotek, Lån
Ringstrøm, Liv Konsulent +47 23074417 liv.ringstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Fjernlån, Rikshospitalet
Rustad, Heidi Nestleder +47-45861350 (intern nr. 31499) (mob) b.h.rustad@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Bibliotekutvikling, Prosjektledelse
Sekulic, Biljana Sekretær biljana.sekulic@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Sjølie, Loke loke.sjolie@ub.uio.no Bibliotek, EndNote
Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22852123 +47 92257623 (mob) julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47 22852192 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Undervisning, Litteratursøk, Lån, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Solheim, Per Aleksander Spesialbibliotekar +47 48247012 p.a.solheim@ub.uio.no Bibliotek, Alma, EndNote, Lån, Oria, Referanseverktøy, Rikshospitalet
Strømme, Hilde Universitetsbibliotekar +47 23074422 +47 41247840 (mob) hilde.stromme@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Stølan, Anniken Mahlum Sekretær a.m.stolan@student.jus.uio.no Bibliotek, Lån
Sundby, Ove Hovedbibliotekar +47 92087939 (mob) ove.sundby@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Oslo universitetssykehus, Ullevål sykehus
Søyland, Marte Jørgensdatter Hovedbibliotekar +47 22117590 +47 92268586 (mob) m.j.soyland@ub.uio.no Bibliotek, Oslo universitetssykehus, Nettredaktør, EndNote, Sosiale medier, Reference Manager, Ullevål sykehus
Villanger, Shelly Mercedes Leder for seksjon for læringsmiljø og brukermøter +47 91617714 (mob) s.m.villanger@ub.uio.no Bibliotek
Werner, Tarjei Fiskergård Spesialbibliotekar +47 23074471 t.f.werner@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, EndNote, Rikshospitalet
Zarzar, Mehyar Abdallah Sekretær mehyaraz@student.ikos.uio.no Bibliotek, Lån
Ødegaard, Marte Univ.bibliotekar +47 23074429 +47 45399871 (mob) marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, systematiske kunnskapsoppsummeringer, EndNote, kildebruk, referering, Veiledning, Undervisning, Rayyan