Personer med emneord «Loan»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Olaf Lie Lie, Olaf Executive Officer +47-22844323 / 94809221 olaf.lie@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Miona Lazarevic Lazarevic, Miona Higher Executive Officer - On leave Library, Loan, Events
Bilde av Anita Pedersen Lørdahl Lørdahl, Anita Pedersen Senior Executive Officer +47 22844069 a.p.lordahl@ub.uio.no Library, Web editor, Web publishing, Communication Courses, Loan
Bilde av Ann Kristin Sannes Sannes, Ann Kristin Higher Executive Officer +47 22857171 a.k.sannes@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Hilde Kristin Hem Hem, Hilde Kristin Senior Executive Officer +47 22844282 +47 93415280 h.k.hem@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Hans Henrik Olsen Olsen, Hans Henrik Senior Executive Officer +47 22844246 h.h.olsen@ub.uio.no Library, Loan, Physical collections
Bilde av Pål Eiolf Kvarving Kvarving, Pål Eiolf Higher Executive Officer +47 22844233 p.e.kvarving@ub.uio.no Library, Loan, Web publishing
Bilde av Anna Kay Gyldal Gyldal, Anna Kay Higher Executive Officer +47 22857926 a.k.gyldal@ub.uio.no Library, Loan, Replacement claims
Bilde av Magnus Carlstrøm Carlstrøm, Magnus Head Librarian +47 22844212 magnus.carlstrom@ub.uio.no Library, Loan, Interlibrary loans, Resource sharing, Logistics
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Senior Librarian +47 22858633 mads.baklien@ub.uio.no Library, Loan, Library guidance, EndNote
Rosenkilde, Oda Amalie Senior Librarian +47 22856701 o.a.rosenkilde@ub.uio.no Library, Loan, Alma, Zotero
Bilde av Siri Margrethe Cecilie Vinger Vinger, Siri Margrethe Cecilie Head Librarian +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Library, Cataloguing, Literature search, Loan, Classification
Bilde av Liv Ringstrøm Ringstrøm, Liv Executive Officer +47 23074417 liv.ringstrom@ub.uio.no Library, Loan, Interlibrary loans, Rikshospitalet
Bilde av Lembi Viola Kuldvere Kuldvere, Lembi Viola Head Librarian +47 48288709 l.v.kuldvere@ub.uio.no Library, Loan, Teaching, Subject heading indexing
Bilde av Thomas Gramstad Gramstad, Thomas Sekretær +47 48176875 (email preferred) thomas.gramstad@ub.uio.no Library, Loan
Bilde av Ove Sundby Sundby, Ove Head Librarian +47 92087939 ove.sundby@ub.uio.no Library, Loan, Oslo University Hospital, Ullevål Hospital
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Senior Librarian +47 22852192 s.r.soelberg@ub.uio.no Library, EndNote, Literature search, Teaching, Loan, Ullevål Hospital, Dentistry library
Hoel, Ole Andreas Sekretær o.a.hoel@ub.uio.no Library, Loan
Porobic, Mirna Higher Executive Officer mirna.porobic@kjemi.uio.no Library, Loan
Høyås, Trine Secretary trinehoy@ifi.uio.no Library, Loan
Zarzar, Mehyar Abdallah Secretary mehyaraz@student.ikos.uio.no Library, Loan
Reichelt, Marie Helleren Secretary +47 22845729 m.h.reichelt@usit.uio.no Library, Loan
Frøseth-Rønning, Siri Sekretær siri.froseth-ronning@ub.uio.no Library, Loan
Ahmadzai, Nangialai Sekretær nangiala@student.farmasi.uio.no Library, Loan
Ibabao, Marianne Alme Sekretær m.a.ibabao@ub.uio.no Library, Loan