Personer med emneord «Undervisning»

Navn Telefon E-post Emneord
Akerholt, Line Nybakk Universitetsbibliotekar +47 22856522 +47 95880018 (mob) l.n.akerholt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Canvas, Leganto, Astronomisamlingene, Observatoriet, Spesialsamlinger
Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47 23074428 +47 41393257 (mob) ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Rikshospitalet
Evans, Anna Kathinka Dalland Førstebibliotekar +47 22845577 +47 99018519 (mob) a.k.d.evans@ub.uio.no Bibliotek, Informatikkbiblioteket, Undervisning, Formidling
Gadmar, Tone Charlotte Førstebibliotekar +47 45407871 (mob) t.c.gadmar@ub.uio.no Bibliotek, Fagsamling, Kjemi, Materialvitenskap, Livsvitenskap, Undervisning, Forskningsstøtte, Fagsider, SciFinder, Cristin, Søkeveiledning, Kildekritikk, Skolebesøk, Fagformidling, Science Fiction
Kalvik, Skjalg Tønnessen Spesialbibliotekar +47 46789239 (mob) s.t.kalvik@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Lån, Rikshospitalet
Kleven, Gunn Terese Spesialbibliotekar +47 41206233 (mob) g.t.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47 41294973 (mob) h.s.konestabo@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Kuldvere, Lembi Viola Hovedbibliotekar +47 48288709 (mob) l.v.kuldvere@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Undervisning, Veiledning
Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 90850391 (mob) jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47 23074423 +47 41239568 (mob) ivana.malovic@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Open Access, Forskningsdata, EndNote, Rikshospitalet
Moe, Karoline Førstebibliotekar +47 41122557 (mob) karoline.moe@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Arrangementer, Matematikk, Abelprisen
Omole, Adesua Ingvild Sevilhaug Universitetsbibliotekar +47 95730761 (mob) a.i.s.omole@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Undervisning, Naturhistorisk museum
Pozer, Edina Universitetsbibliotekar +47 47057500 (mob) edina.pozer@geo.uio.no Bibliotek, Undervisning
Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22852123 +47 92257623 (mob) julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47 22852192 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Undervisning, Litteratursøk, Lån, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Strømme, Hilde Universitetsbibliotekar +47 23074422 +47 41247840 (mob) hilde.stromme@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Werner, Tarjei Fiskergård Spesialbibliotekar +47 23074471 t.f.werner@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, EndNote, Rikshospitalet
Ødegaard, Marte Universitetsbibliotekar +47 23074429 +47 45399871 (mob) marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, kildebruk, referering, Veiledning, Undervisning, Informasjonskompetanse, Systematiske søk, systematiske kunnskapsoppsummeringer, EndNote, Zotero, Covidence, Rayyan