Personer med emneord «Veiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47 22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47 22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån, Arkeologisk bibliotek
Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47 22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47 22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Carlstrøm, Magnus Spesialbibliotekar +47 22844212 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Kurs, EndNote
Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47 22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning
Holmen, Karin Inger Spesialbibliotekar +47 22856723 k.i.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47 22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Husstad-Nedberg, Ane Univ.bibliotekar +47 22859162 ane.husstad-nedberg@ub.uio.no Bibliotek, Korea, Øst-Asia, Sør-Asia, Sørøst-Asia, Veiledning, Undervisning
Jacobsen, Janne Hovedbibliotekar - HumSam-biblioteket 22 85 99 82 janne.jacobsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, innkjøp, Etnografisk bibliotek, Numismatisk bibliotek
Lørdahl, Lars Erik Univ.bibliotekar +47 22844221 l.e.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Historie, Arkeologi, EndNote, Foto, Arkeologisk bibliotek, Klassifikasjon, Veiledning
Neghabat, Nazanin Sadat Sekretær nazaninn@student.ilos.uio.no Bibliotek, Veiledning, Tilvekst, Akkvisisjon, Lån, Litteratursøk
Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47 22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Næss, Turid Olive Spesialbibliotekar +47 22857554 t.o.nass@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning
Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47 22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, Psykologi, Veiledning
Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47 22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Alma, Akkvisisjon, Tilvekst