Personer med emneord «Veiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47-22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån
Bilde av Glenn Karlsen Bjerkenes Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47-22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Informasjonskompetanse, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning, Veiledning, Oria
Bonnevie, Tiril Spesialbibliotekar +47-22859455 tiril.bonnevie@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Katalogisering
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Katalogisering, Bibliotek, Lån, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Veiledning
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47-22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Publikumsarbeid, Veiledning, Bibliotek, Undervisning
Bilde av Magnus Carlström Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47-23074474 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Veiledning, Lån
Bilde av Karen Danbolt Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47-22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Bilde av Nini Ebeltoft Ebeltoft, Nini Førstebibliotekar +47-22856247 nini.ebeltoft@ub.uio.no Pedagogikk, Forskningsbibliotek, Systematiske kunnskapsoversikter, Nettbaserte utdanningsprogrammer, Utdanningsledelse, Undervisning, Lesson Study, Veiledning, Tverrfaglighet, Menneskerettighetsundervisning, Aktørnettverkteori (ANT/STS)
Bilde av Lars André Flaten Flaten, Lars André Spesialbibliotekar +47-22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Fjernlån
Bilde av Hilde I Flaatten Flaatten, Hilde I Spesialbibliotekar +47-23074422 h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Veiledning, Fjernlån
Bilde av Vibeke Oseth Gustavsen Gustavsen, Vibeke Oseth Bibliotekar vibekeog@ub.uio.no Bibliotek, Sophus Bugge, Katalogisering, Undervisning, Veiledning
Bilde av Inger M. Hamre Hamre, Inger M. Hovedbibliotekar +47-22859352 +47-92422204 i.m.hamre@jus.uio.no Bibliotek, Kurs, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Haugane, Frøydis Hovedbibliotekar +47-22859982 (ETMU) +47-22857163 (HumSam) froydis.haugane@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Innkjøp
Bilde av Kari Elisabeth Helliesen Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Katalogisering, Sophus Bugge, Bibliotek, Veiledning, Undervisning
Bilde av Karin Holmen Holmen, Karin Spesialbibliotekar +47-22856723 karin.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47-22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering
Bilde av Ingrid Hougsrud Hougsrud, Ingrid Hovedbibliotekar +47-22854785 ingrid.hougsrud@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, Tidsskrifter, Veiledning
Bilde av Berit Sonja Hougaard Hougaard, Berit Sonja Hovedbibliotekar +47-22855102 b.s.hougaard@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Litteratursøk, E-bøker
Bilde av Marie Susanna Isachsen Isachsen, Marie Susanna Spesialbibliotekar +47-23027081 m.s.isachsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Litteratursøk
Bilde av Vibeke Lowzow Lagem Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47-22850156 +47-91827429 v.l.lagem@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Bilde av Mariann Lund Lund, Mariann Spesialbibliotekar +47-91244108 mariann.lund@ub.uio.no Littteratursøk, Bibliotek, Veiledning, Tidsskrifter, EndNote
Bilde av Vibeke Stockinger Lundetræ Lundetræ, Vibeke Stockinger Spesialbibliotekar +47-22855313 v.s.lundetra@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Metadata, Humord, Mapping, Emneordsindeksering, Veiledning
Bilde av Kirsti Løchsen Løchsen, Kirsti Avdelingsleder +47-22852191 kirsti.lochsen@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Alma, Regnskap, Veiledning
Neghabat, Nazanin Sadat Sekretær nazaninn@student.ilos.uio.no Bibliotek, Veiledning, Tilvekst, Akkvisisjon, Alma, Oria, Lån, Litteratursøk, Sekretær