Personer med emneord «Veiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47 22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47 22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån, Arkeologisk bibliotek
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47 22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47 22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Bilde av Magnus Carlström Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47 22844212 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Kurs, EndNote
Bilde av Karen Danbolt Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47 22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Bilde av Lars André Flaten Flaten, Lars André Spesialbibliotekar +47 22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Fjernlån
Bilde av Cathinka Dahl Hambro Hambro, Cathinka Dahl Førstebibliotekar +4791688096 c.d.hambro@ub.uio.no Akademisk skriving, Veiledning, Språk, Filologi, Middelalder, Teologi, Irland, Nord-Irland, Keltisk
Bilde av Inger M. Hamre Hamre, Inger M. Hovedbibliotekar +47 22859352 +47 92422204 i.m.hamre@jus.uio.no Bibliotek, Kurs, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Bilde av Kari Elisabeth Helliesen Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47 22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning
Bilde av Karin Holmen Holmen, Karin Spesialbibliotekar +47 22856723 karin.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Bilde av Wenche Holte Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47 22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Bilde av Janne Jacobsen Jacobsen, Janne Hovedbibliotekar - HumSam-biblioteket 22 85 99 82 janne.jacobsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, innkjøp, Etnografisk bibliotek, Numismatisk bibliotek
Bilde av Oda Kyrkjerud Kyrkjerud, Oda Sekretær oda.kyrkjerud@ub.uio.no Bibliotek, Innlån, Lån, Veiledning
Bilde av Vibeke Lowzow Lagem Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47 22850156 +47 91827429 v.l.lagem@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Bilde av Lars Erik Lørdahl Lørdahl, Lars Erik Univ.bibliotekar +47 22844221 l.e.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Historie, Arkeologi, EndNote, Foto, Arkeologisk bibliotek, Klassifikasjon, Veiledning
Bilde av Nazanin Sadat Neghabat Neghabat, Nazanin Sadat Sekretær nazaninn@student.ilos.uio.no Bibliotek, Veiledning, Tilvekst, Akkvisisjon, Lån, Litteratursøk
Bilde av Randi Cathinka Neverdal Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47 22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Bilde av Turid Næss Næss, Turid Spesialbibliotekar +47 22857554 turid.nass@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47 22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, EndNote, Veiledning
Bilde av Ingerid Straume Straume, Ingerid Førstebibliotekar +47 22844269 ingerid.straume@ub.uio.no Bibliotek, Akademisk skriving, Veiledning, Pedagogikk, Bærekraftig utvikling, Tverrfaglighet, Pedagogisk filosofi
Bilde av Sigve Sørland Sørland, Sigve Spesialbibliotekar +47 22844240 +4792214590 sigve.sorland@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Veiledning, Religionsvitenskap, Sør-Asia
Bilde av Ida Maria Zaborowski Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47 22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Alma, Akkvisisjon, Tilvekst
Østbye, Sigrid Elisabeth Spesialbibliotekar +47 22859879 95 47 19 95 s.e.ostbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Litteratursøk