Ansatte - HumSam-biblioteket

Listen inneholder 77 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aass, Espen Overingeniør +47 22855268 espen.aass@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Anderson, Astrid Seksjonsleder +47 22857170 +47 99250434 (mob) astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Forskningsstøtte, Sosialantropologi, Papua Ny-Guinea, Melanesia
Ansari, Sima Førstekonsulent +47 22857161 sima.ansari@ub.uio.no Bibliotek, Økonomi, Regnskap
Arnesen, Marianne Overingeniør +47 22844215 marianne.arnesen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Attinger, Gisela Førstebibliotekar +47 22844206 gisela.attinger@ub.uio.no Bibliotek, Kulturhistorie, Museologi, Musikkvitenskap
Aurora, Federico Universitetsbibliotekar +47 22845533 federico.aurora@ub.uio.no Bibliotek, Gresk, Latin, Italiensk, Språkvitenskap, Lingvistikk, Språkhistorie, Dialekter, Papyrologi, Digital humaniora, Korpuslingvistikk
Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47 22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Barli, Anne-Heidi Konsulent a.h.barli@ub.uio.no Bibliotek
Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47 22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån, Arkeologisk bibliotek
Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Psykologi, Forskningsstøtte
Brandsæter, Signe Marie Universitetsbibliotekar +47 22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Bibliotek, Litteraturvitenskap, Medievitenskap, Undervisning
Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47 22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47 22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Børresen, Knut Overingeniør +47 22844231 +47 92468096 (mob) knut.borresen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, AV-tjenester, Innkjøp
Carlsson, Kristin Charlotte Spesialbibliotekar +47 91805867 (mob) kristinc@ub.uio.no spesialsamlinger, digitalisering, metadata
Carlstrøm, Magnus Hovedbibliotekar +47 22844212 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Logistikk, Fjernlån, Innlån, Sirkulasjon
Christensen, Johanne Emilie Sekretær j.e.christensen@ub.uio.no Bibliotek
Dahl, Selma Student selmada@student.ilos.uio.no
Dahlshaug, Anna Gunnes Sekretær annagd@student.uv.uio.no Bibliotek
Ebeltoft, Nini Førstebibliotekar +47 22856247 nini.ebeltoft@ub.uio.no Forskningsbibliotek, Vitenskaps- og teknologistudier, Aktør-nettverksteori, Nettbaserte utdanningsprogrammer, Systematiske kunnskapsoversikter, Utdanningsledelse, Lesson Study, Menneskerettighetsundervisning
Ekström, Cecilia Leiar +47-22844244 +47 40642136 (mob) cecilia.ekstrom@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse
Engelstad, Svein svein.engelstad@ub.uio.no
Gyldal, Anna Kay Førstekonsulent +47 22857926 a.k.gyldal@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Erstatningskrav, Innlån
Gylterud, Stine Janson Sekretær s.j.gylterud@ub.uio.no Bibliotek
Hareide, Karen Konsulent karen.hareide@ub.uio.no Bibliotek