Ansatte - HumSam-biblioteket

Listen inneholder 113 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aass, Espen Overingeniør +47 22855268 espen.aass@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Amundsen, Arne Magnus Professor emeritus +47 22844202 a.m.amundsen@ub.uio.no
Anderson, Astrid Seksjonsleder +47 22857170 +47 99250434 (mob) astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Undervisning, Sosialantropologi, Papua Ny-Guinea, Melanesia
Ansari, Sima Førstekonsulent +47 22857161 sima.ansari@ub.uio.no Bibliotek, Økonomi, Regnskap
Arnesen, Marianne Overingeniør +47 22844215 marianne.arnesen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Attinger, Gisela Førstebibliotekar +47 22844206 gisela.attinger@ub.uio.no Bibliotek, Kulturhistorie, Museologi, Musikkvitenskap
Aurora, Federico Univ.bibliotekar +47 22845533 federico.aurora@ub.uio.no Bibliotek, Gresk, Latin, Italiensk, Språkvitenskap, Lingvistikk, Språkhistorie, Dialekter, Papyrologi, Digital humaniora, Korpuslingvistikk
Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47 22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Barli, Anne-Heidi Sekretær a.h.barli@ub.uio.no
Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47 22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån, Arkeologisk bibliotek
Berntsen, Bredo Professor emeritus +47 22855320 bredo.berntsen@ub.uio.no
Bjertnes, Thea Trøen Bibliotekar t.t.bjertnes@ub.uio.no
Bloch, Merete +47 22856930 merete.bloch@ub.uio.no
Brandsæter, Signe Marie Univ.bibliotekar +47 22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Bibliotek, Litteraturvitenskap, Medievitenskap, Undervisning
Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47 22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47 22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Børresen, Knut Overingeniør +47 22844231 +47 92468096 knut.borresen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, AV-tjenester, Innkjøp
Carlsson, Kristin Charlotte Metadatabibliotekar kristinc@ub.uio.no
Carlstrøm, Magnus Spesialbibliotekar +47 22844212 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Kurs, EndNote
Dahlquist, Pål Magne Hovedbibliotekar +47 40489009 (mob) 40489009 p.m.dahlquist@ub.uio.no Bibliotek, Tilvekst
Dahlshaug, Anna Gunnes Sekretær annagd@student.uv.uio.no Bibliotek
Ebeltoft, Nini Førstebibliotekar +47 22856247 nini.ebeltoft@ub.uio.no Forskningsbibliotek, Vitenskaps- og teknologistudier, Aktør-nettverksteori, Nettbaserte utdanningsprogrammer, Systematiske kunnskapsoversikter, Utdanningsledelse, Lesson Study, Menneskerettighetsundervisning
Ekström, Cecilia Leiar +47-22844244 +47 40642136 (mob) cecilia.ekstrom@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse
Engelstad, Svein +47 22844224 +47 95144745 (mob) svein.engelstad@ub.uio.no
Engh, Jan Professor emeritus +47 22857717 jan.engh@ub.uio.no