English version of this page

Universitetsbiblioteket digitale tjenester (UB-METADATA)

Postadresse Postboks 1085 Blindern, 0317 OSLO
Besøksadresse Moltke Moes vei 39
Georg Sverdrups hus/3.etg
0851 OSLO
Stedkode 340501

Ansatte

Listen inneholder 14 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Bjertnes, Thea Trøen Bibliotekar t.t.bjertnes@ub.uio.no
Helliesen, Kari Elisabeth Hovedbibliotekar +47 22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning
Herkenhoff, Marta Spesialbibliotekar +47 22859884 marta.herkenhoff@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Emneordsindeksering
Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47 22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon og indeksering, Leganto
Knutsen, Unni Seksjonsleder +47-22855673 +47-95777978 (mob) unni.knutsen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Bibliografisk arbeid, Metadata, Mapping, Ledelse
Lundetræ, Vibeke Stockinger Hovedbibliotekar +47 23074434 +4791111062 (mob) v.s.lundetra@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Emneordsindeksering
Munthe, Anette Hovedbibliotekar +47 22844310 +47 99383824 (mob) anette.munthe@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Katalogisering
Nesland, Gro Synnøve Spesialbibliotekar +47 41382354 (mob) g.s.nesland@ub.uio.no
Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47 22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47 22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, Psykologi, Veiledning
Sørland, Sigve Spesialbibliotekar +47 22844240 +4792214590 (mob) sigve.sorland@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Sør-Asia, Teologisk bibliotek
Torhaug, Tor Andreas Spesialbibliotekar +47 22856537 +4790838177 (mob) t.a.torhaug@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Vinger, Siri Margrethe Cecilie Hovedbibliotekar +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Zymeri, Vjosa vjosa.zymeri@ub.uio.no