English version of this page

Juridisk bibliotek (UJUR)

Postadresse Postboks 6713 St. Olavs plass, 0130 OSLO
Besøksadresse Kristian Augusts gate 17
Domus Juridica 3. etg.
0164 OSLO
Telefon +47 22859885
E-post ujur@ub.uio.no
Stedkode 341200

Ansatte

Navn Telefon E-post Emneord
Aastad, Anne Lene Sekretær a.l.aastad@student.jus.uio.no Bibliotek
Andersen, Lisa Haug Sekretær lisahan@student.jus.uio.no Bibliotek
Andersen, Tormod tormod.andersen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Rettskilder, Litteratursøk, Kurs
Arnesen, Marie Mutoni Sekretær m.m.arnesen@ub.uio.no
Asklund, Frøydis Lillemoen Spesialbibliotekar +47 22859882 f.l.asklund@ub.uio.no Bibliotek, Innlån, Fjernlån, E-tidsskrifter
Bekken, Anne Gunn Berge Hovedbibliotekar +47 22859497 +47 90971651 (mob) a.g.b.bekken@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Lån, Publikumstjenester, Publikumsarbeid
Bekken, Ole Berge Sekretær o.b.bekken@ub.uio.no
Bergh, Jørgen Sekretær jorgen.bergh@student.jus.uio.no Bibliotek
Bergstrøm, Rebecca Josefine Five Univ.bibliotekar +47 22859306 r.j.f.bergstrom@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Databaser, E-bøker, Rettskilder, Litteratursøk, Rettsvitenskap, Forskningsstøtte, Kurs
Bonnevie, Tiril Margarete +47 22859455 t.m.bonnevie@ub.uio.no
Bråthen, Svein Sekretær +47 22859876 svein.brathen@ub.uio.no Bibliotek, Post
Christensen, Sondre Spesialbibliotekar +47 22859866 sondre.christensen@ub.uio.no
Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47 22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Univ.bibliotekar +47 22859709 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Utvikling, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskning, Forskningsstøtte, Rettsteknologi, Bibliotekutvikling
Dyrby, Sophia Alexis Sekretær s.a.dyrby@student.jus.uio.no Bibliotek
Eliassen, Åshild Sekretær ashild.eliassen@student.jus.uio.no Bibliotek
Flaten, Lars Andre Univ.bibliotekar +47 22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk
Funnemark, Sjur Fagkonsulent sjur.funnemark@student.jus.uio.no
Gundersen, Idun Spesialbibliotekar +47 22859455 +47 47374999 idun.gundersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote
Hanto, Mari Garborg Sekretær m.g.hanto@student.jus.uio.no Bibliotek
Herkenhoff, Marta Spesialbibliotekar +47 22859884 marta.herkenhoff@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Emneordsindeksering
Holte, Ingrid Skurdal Sekretær i.s.holte@student.jus.uio.no Bibliotek
Hussain, Ittqa Sekretær ittqah@student.ikos.uio.no Bibliotek
Iversen, Edel Camilla Hovedbibliotekar +47 22859782 e.c.iversen@ub.uio.no Bibliotek, Tidsskrifter
Johansen, Ruth Helene Seniorkonsulent +47 22859887 r.h.johansen@ub.uio.no Bibliotek, Økonomi, Innkjøp
Jorem, Ellen Tvedten Sekretær e.t.jorem@student.jus.uio.no Bibliotek
Karlsen, Marianne Hovedbibliotekar +47 22859878 marianne.karlsen@ub.uio.no Bibliotek, Nettpublisering
Khan, Noorelahi Fagkonsulent noorelahi.khan@student.jus.uio.no Bibliotek
Kongshavn, Halvor Seniorrådgiver +47 22844079 +47 90514137 (mob) halvor.kongshavn@ub.uio.no Bibliotek
Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47 22850156 +47 91827429 (mob) v.l.lagem@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Lån, Veiledning
Lundevall, Mari Hovedbibliotekar +47 22859886 95963593 mari.lundevall@ub.uio.no Bibliotek, Tilvekst
Løken, Fredrik Spesialbibliotekar +47 22859883 fredrik.loken@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk
Marcussen, Berit Timm Professor emeritus +47 22856880 b.t.marcussen@ub.uio.no
Noorestany, Nasjida Sekretær nasjida.noorestany@student.jus.uio.no Bibliotek
Nygaard, Liv Artemis Lazaridis Univ.bibliotekar l.a.l.nygaard@ub.uio.no Bibliotek
Sjursen, Thorstein Ole Paal Sollien Univ.bibliotekar t.o.p.s.sjursen@ub.uio.no Bibliotek
Smedsrud, Marthe Emmeline Sekretær m.e.smedsrud@student.jus.uio.no Bibliotek
Sørum, Silje Maria Hafskjold Sekretær s.m.h.sorum@student.jus.uio.no Bibliotek
Thrap-Meyer, Liv Professor emeritus +47 22859882 +47 41688348 (mob) liv.thrap-meyer@ub.uio.no
Trøen, Linn Johanne Shi Sekretær l.j.s.troen@student.jus.uio.no Bibliotek
Vinger, Siri Margrethe Cecilie Hovedbibliotekar +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Westbye, Hilde Avdelingsleder +47 22859888 hilde.westbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk
Winge, Erik Univ.bibliotekar +47 22859498 erik.winge@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, IT-tjenester, Maskinlæring
Winther, Emilie Sekretær emilie.winther@student.jus.uio.no
Østbye, Sigrid Elisabeth Permisjon +47 22859879 s.e.ostbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Litteratursøk