English

Juridisk bibliotek (UJUR)

Postadresse Postboks 6713 St. Olavs plass, 0130 OSLO
Besøksadresse Kristian Augusts gate 17
Domus Juridica 3. etg.
0164 OSLO
Telefon +47 22859885
E-post ujur@ub.uio.no
Stedkode 341200

Ansatte

Listen inneholder 38 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aas, Frida Mariann Sekretær f.m.aas@student.jus.uio.no
Aastad, Anne Lene Sekretær a.l.aastad@student.jus.uio.no Bibliotek
Andersen, Lisa haug Sekretær lisahan@student.jus.uio.no Bibliotek
Asklund, Frøydis Lillemoen Spesialbibliotekar +47 22859882 f.l.asklund@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, Tidsskrifter, Fjernlån
Bekken, Anne Gunn Berge Hovedbibliotekar +47 22859497 a.g.b.bekken@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Lån, Publikumstjenester, Publikumsarbeid
Berg, Oscar Farseth Sekretær o.f.berg@student.jus.uio.no Bibliotek
Bergh, Jørgen Sekretær jorgen.bergh@student.jus.uio.no Bibliotek
Bergstrøm, Rebecca Josefine Five Univ.bibliotekar +47 22859306 +47 975 13 724 r.j.f.bergstrom@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Databaser, E-bøker, Rettskilder, Litteratursøk, Rettsvitenskap, Forskningsstøtte, Kurs
Bråthen, Svein Sekretær +47 22859876 svein.brathen@ub.uio.no Bibliotek, Post
Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47 22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Univ.bibliotekar +47 22859709 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskningsstøtte
Dyrby, Sophia Alexis Sekretær s.a.dyrby@student.jus.uio.no Bibliotek
Eliassen, Åshild Sekretær ashild.eliassen@student.jus.uio.no Bibliotek
Elsen, Cecilia Spesialbibliotekar cecilia.elsen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Flaten, Lars André Spesialbibliotekar +47 22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Fjernlån
Funnemark, Sjur Sekretær sjur.funnemark@student.jus.uio.no Bibliotek
Gundersen, Idun Permisjon +47 22859455 idun.gundersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote
Hanto, Mari Garborg Sekretær m.g.hanto@student.jus.uio.no Bibliotek
Herkenhoff, Marta G. E. Spesialbibliotekar +47 22859884 m.g.e.herkenhoff@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Holte, Ingrid Skurdal Sekretær i.s.holte@student.jus.uio.no Bibliotek
Hussain, Ittqa Sekretær ittqah@student.exphil.uio.no Bibliotek
Iversby, Randi Halveg Leder +47-22859491 +47-90182818 (mob) r.h.iversby@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse
Iversen, Edel Camilla Hovedbibliotekar +47 22859782 e.c.iversen@ub.uio.no Bibliotek, Tidsskrifter
Johansen, Ruth Helene Seniorkonsulent +47 22859887 r.h.johansen@ub.uio.no Bibliotek, Økonomi, Innkjøp
Jorem, Ellen Tvedten Sekretær e.t.jorem@student.jus.uio.no Bibliotek
Karlsen, Marianne Hovedbibliotekar +47 22859878 marianne.karlsen@ub.uio.no Bibliotek, Nettpublisering, Kommunikasjon
Khan, Noorelahi Sekretær noorelahi.khan@student.jus.uio.no Bibliotek
Kongshavn, Halvor Seniorrådgiver +47 22844079 +47 90514137 (mob) halvor.kongshavn@ub.uio.no Bibliotek
Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47 22850156 +47 91827429 (mob) v.l.lagem@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Lundevall, Mari Hovedbibliotekar +47 22859886 95963593 mari.lundevall@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Løken, Fredrik Spesialbibliotekar +47 22859883 fredrik.loken@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk
Smedsrud, Marthe Emmeline Sekretær m.e.smedsrud@student.jus.uio.no Bibliotek
Tandberg, Per Silnes Sekretær p.s.tandberg@student.jus.uio.no
Vinger, Siri Margrethe C Hovedbibliotekar +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Westbye, Hilde Avdelingsleder +47 22859888 hilde.westbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk
Winge, Erik Overingeniør +47 22859498 +47 48005335 (mob) erik.winge@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, IT-tjenester, Maskinlæring
Winther, Emilie Sekretær emilie.winther@student.jus.uio.no Bibliotek
Østbye, Sigrid Elisabeth Spesialbibliotekar +47 22859879 95 47 19 95 s.e.ostbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Litteratursøk