English

Juridisk bibliotek (UJUR)

Postadresse Postboks 6713 St. Olavs plass, 0130 OSLO
Besøksadresse Karl Johans gate 47
Domus Bibliotheca
0162 OSLO
Telefon +47-22859885
E-post ujur@ub.uio.no
Stedkode 341200

Ansatte

Listen inneholder 43 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aas, Frida Mariann Sekretær fridama@uio.no Bibliotek
Aastad, Anne Lene Sekretær anneaast@uio.no Bibliotek
Andersen, Lisa haug Sekretær lisahan@uio.no Bibliotek
Asklund, Frøydis Lillemoen Spesialbibliotekar +47-22859882 froydias@uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, Tidsskrifter
Bekken, Anne Gunn Berge Hovedbibliotekar +47-22859497 annegunn@uio.no Bibliotek, Alma, Lån, Publikumstjenester, Publikumsarbeid
Berg, Oscar Farseth Sekretær oscarfb@uio.no Bibliotek
Bergh, Jørgen Sekretær jorgber@uio.no Bibliotek
Bergstrøm, Rebecca Josefine Five Univ.bibliotekar +47-22859306 +47 975 13 724 rjbergst@uio.no Bibliotek, Undervisning, Databaser, E-bøker, Litteratursøk, Rettsvitenskap
Bjørvik, Oda Marie Sverdstad Sekretær odamb@uio.no
Bråthen, Svein Sekretær +47-22859876 sveinbra@uio.no Bibliotek, Post
Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47-22859426 karend@uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Danbolt, Mads Sekretær madsdanb@uio.no
Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Univ.bibliotekar +47-22859709 martebde@uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskningsstøtte
Eliassen, Åshild Sekretær aashiel@uio.no Bibliotek
Flaten, Lars André Spesialbibliotekar +47-22859459 larsafl@uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Fjernlån
Funnemark, Sjur Sekretær sjurfu@uio.no Bibliotek
Gundersen, Idun Spesialbibliotekar +47-22859455 +47 47374999 idung@uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote
Hanto, Mari Garborg Sekretær marighan@uio.no
Helverschou, Kathinka Sekretær kathinhe@uio.no
Herkenhoff, Marta G. E. Spesialbibliotekar +47-22859884 mgherken@uio.no Bibliotek, Katalogisering
Holte, Ingrid Skurdal Sekretær ingrsho@uio.no Bibliotek
Hussain, Ittqa Sekretær ittqah@uio.no Bibliotek
Iversby, Randi Halveg Leder +47-22859491 +47-90182818 (mob) r.h.iversby@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse
Iversen, Edel Camilla Hovedbibliotekar +47-22859782 edel@uio.no Bibliotek, Tidsskrifter
Johansen, Ruth Helene Seniorkonsulent +47-22859887 ruthj@uio.no Bibliotek, Økonomi, Innkjøp
Jorem, Ellen Tvedten Sekretær ellentjo@uio.no
Jørgensen, Johan Aimo Soilammi Spesialbibliotekar +47-22859868 johanjo@uio.no Bibliotek, Katalogisering, Undervisning, Studieteknikk
Kalayci, Oguz Sekretær oguzk@uio.no Bibliotek
Karlsen, Marianne Hovedbibliotekar +47-22859878 mariakar@uio.no Bibliotek, Nettpublisering, Kommunikasjon
Khan, Noorelahi Sekretær noorelak@uio.no Bibliotek
Kongshavn, Halvor Seniorrådgiver +47-22844079 +47-90514137 (mob) halvorko@uio.no Bibliotek
Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47-22850156 +47-91827429 (mob) vibekel@uio.no Bibliotek, Alma, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Lunde, Linn Lorentzen Sekretær linnllu@uio.no
Lundevall, Mari Hovedbibliotekar +47-22859886 95963593 malundev@uio.no Bibliotek, Katalogisering
Løken, Fredrik Bibliotekar +47-22859883 fredrlok@uio.no Bibliotek
Noreen, Sobia Sekretær sobian@uio.no
Pettersen, Kjetil Kivle Sekretær kjetilkp@uio.no
Tandberg, Per Silnes Sekretær perstan@uio.no Bibliotek
Vinger, Siri Margrethe C Hovedbibliotekar +47-22859734 siriv@uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Westbye, Hilde Avdelingsleder +47-22859888 hildewe@uio.no Bibliotek, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk
Winge, Erik Overingeniør +47-22859498 ewinge@uio.no Bibliotek, Lokal-IT, IT-tjenester, Maskinlæring
Winther, Emilie Sekretær emiliewi@uio.no Bibliotek
Østbye, Sigrid Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22859879 sigrieo@uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Fjernlån