English version of this page

Seksjon for Undervisningsutvikling

Postadresse Postboks 1063 Blindern, 0316 Oslo
Besøksadresse Moltke Moes vei 35
Niels Henrik Abels hus 2.et. kontordelen
0851 Oslo
Telefon +47 22855400
Stedkode 341504

Ansatte

Listen inneholder 11 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Akerholt, Line Nybakk Universitetsbibliotekar +47 22856522 +47 95880018 (mob) l.n.akerholt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Canvas, Leganto, Astronomisamlingene, Observatoriet, Spesialsamlinger
Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47 23074428 +47 41393257 (mob) ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Rikshospitalet
Evans, Anna Kathinka Dalland Førstebibliotekar +47 22845577 +47 99018519 (mob) a.k.d.evans@ub.uio.no Bibliotek, Informatikkbiblioteket, Undervisning, Formidling
Gadmar, Tone Charlotte Førstebibliotekar +47 45407871 (mob) t.c.gadmar@ub.uio.no Bibliotek, Fagsamling, Kjemi, Materialvitenskap, Livsvitenskap, Undervisning, Forskningsstøtte, Fagsider, SciFinder, Cristin, Søkeveiledning, Kildekritikk, Skolebesøk, Fagformidling, Science Fiction
Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47 41294973 (mob) h.s.konestabo@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 90850391 (mob) jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47 23074423 +47 41239568 (mob) ivana.malovic@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Open Access, Forskningsdata, EndNote, Rikshospitalet
Moe, Karoline Førstebibliotekar +47 41122557 (mob) karoline.moe@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Arrangementer, Matematikk, Abelprisen
Omole, Adesua Ingvild Sevilhaug Universitetsbibliotekar +47 95730761 (mob) a.i.s.omole@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Undervisning, Naturhistorisk museum
Pozer, Edina Universitetsbibliotekar +47 47057500 (mob) edina.pozer@geo.uio.no Bibliotek, Undervisning
Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22852123 +47 92257623 (mob) julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek