Personer med emneord «Bibliotek» - Side 8

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hilde Westbye Westbye, Hilde Underdirektør +47 22859888 +47 93060480 hilde.westbye@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk
Bilde av Rannveig Windingstad Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar +47 22854788 rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Formidling, Arrangementer, Undervisning, Sosiale medier
Winge, Erik Universitetsbibliotekar +47 22859498 erik.winge@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, IT-tjenester, Maskinlæring
Bilde av Karin Sofie Ytterlid Ytterlid, Karin Sofie Seniorrådgiver +47 22855291 k.s.ytterlid@ub.uio.no Bibliotek, Open access, Publisering, Åpen forskning, E-tidsskrifter, Innkjøp
Bilde av Ida Maria Zaborowski Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47 22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Alma, Akkvisisjon, Tilvekst
Zarzar, Mehyar Abdallah Sekretær mehyaraz@student.ikos.uio.no Bibliotek, Lån
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Universitetsbibliotekar +47 23074429 +47 45399871 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, systematiske kunnskapsoppsummeringer, EndNote, kildebruk, referering, Veiledning, Undervisning, Rayyan
Bilde av Aina Øie Øie, Aina Seniorrådgiver +47 22844203 aina.oie@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp
Østbye, Sigrid Elisabeth Universitetsbibliotekar +47 22859879 s.e.ostbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Litteratursøk
Aae, Jenny Lunde j.l.aae@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Anja Maria Aardal Aardal, Anja Maria Konsulent a.m.aardal@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Aass, Espen Overingeniør +47 22855268 espen.aass@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT