Personer med emneord «Bibliotek» - Side 7

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Christine Rostgaard Rostgaard, Christine Rådgiver +47-22844004 christine.rostgaard@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria
Bilde av Heidi  Rustad Rustad, Heidi Nestleder +47-45861350 (intern nr. 31499) b.h.rustad@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Utvikling, Publikumstjenester
Rype, Stian Tveit Sekretær s.t.rype@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Kristian Roberto Salcedo Salcedo, Kristian Roberto Senioringeniør +47-22858114 +47-47347533 k.r.salcedo@ub.uio.no Bibliotek, Systemeier, DUO, Applikasjonsforvaltning
Bilde av Marianne Samuel Samuel, Marianne Rådgiver +47-22857143 marianne.samuel@ub.uio.no Bibliotek, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Mari Undheim Sandstad Sandstad, Mari Undheim Sekretær m.u.sandstad@ub.uio.no Bibliotek
Sannes, Ann Kristin Konsulent +47-22857171 a.k.sannes@ub.uio.no Bibliotek
Saure, Vida Sekretær Bibliotek, Sophus Bugge
Bilde av Runhild Seim Seim, Runhild Rådgiver +47-22844210 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Formidling, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier
Shekobe B, Muisha Rodrig Sekretær +47-22844050 m.r.s.b@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Loke Sjølie Sjølie, Loke Bibliotekar +47-23074474 loke.sjolie@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Fjernlån, EndNote
Bilde av Lasse Skage Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47-22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Katalogisering, Veiledning, Nederlandsk
Bilde av Therese Skagen Skagen, Therese Hovedbibliotekar +47-93805142 93805142 therese.skagen@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Informasjonskompetanse, Kurs
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Spesialbibliotekar +47-22119264 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote
Bilde av Rune Skjerven Skjerven, Rune Konsulent +47-22844095 rune.skjerven@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Anne-Gry Skonnord Skonnord, Anne-Gry Seksjonsleder +47-22856980 +47-95177689 a.g.skonnord@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Publikumstjenester, Ledelse
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47-22852192 45243100 +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Nettpublisering, Litteratursøk, Lån, Veiledning, Reference Manager
Bilde av Elin Stangeland Stangeland, Elin Rådgiver +47-22844020 elin.stangeland@ub.uio.no Bibliotek, Open Access, Open Science, DUO
Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47-22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, EndNote, Veiledning
Bilde av Arve Storvik Storvik, Arve Seksjonssjef +47-22854786 +47-92284413 arve.storvik@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Bilde av Ingerid Straume Straume, Ingerid Førstebibliotekar +47-22844269 ingerid.straume@ub.uio.no Bibliotek, Akademisk skriving, Veiledning, Pedagogikk, Bærekraftig utvikling, Tverrfaglighet, Pedagogisk filosofi
Bilde av Hilde Strømme Strømme, Hilde Rådgiver +47-23074423 hilde.stromme@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Systematiske kunnskapsoversikter
Bilde av Ove Sundby Sundby, Ove Hovedbibliotekar +47-23074465 ove.sundby@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Oslo universitetssykehus
Bilde av Ragnhild Sundsbak Sundsbak, Ragnhild Univ.bibliotekar +47-22854708 ragnhild.sundsbak@ub.uio.no Bibliotek, Statsvitenskap, Komparativ politikk, Offentlig politikk og administrasjon, EndNote, Samfunnsgeografi