Personer med emneord «Litteratursøk»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Tormod tormod.andersen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Rettskilder, Litteratursøk, Kurs
Bilde av Rebecca Josefine Five Bergstrøm Bergstrøm, Rebecca Josefine Five Univ.bibliotekar +47 22859306 r.j.f.bergstrom@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Databaser, E-bøker, Rettskilder, Litteratursøk, Rettsvitenskap, Forskningsstøtte, Kurs
Bilde av Glenn Karlsen Bjerkenes Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47 22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47 22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Bilde av Ellen Christophersen Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47 23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Rikshospitalet
Bilde av Sara Clarke Clarke, Sara +47 91004052 sara.clarke@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk
Bilde av Karen Danbolt Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47 22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Bilde av Marte Birkeland Deichman-Sørensen Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Univ.bibliotekar +47 22859709 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Utvikling, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskning, Forskningsstøtte, Rettsteknologi, Bibliotekutvikling
Bilde av Lars Andre Flaten Flaten, Lars Andre Univ.bibliotekar +47 22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk
Bilde av Hilde Iren Flaatten Flaatten, Hilde Iren Spesialbibliotekar +47 97651394 h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Bilde av Toril Marie Hestnes Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47 22117591 +47 94499677 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Ullevål sykehus
Bilde av Marie Susanna Isachsen Isachsen, Marie Susanna Spesialbibliotekar +47 23027081 m.s.isachsen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Kalvik, Skjalg Tønnessen s.t.kalvik@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Lån, Rikshospitalet
Bilde av Glenn  Karlsen Karlsen, Glenn Hovedbibliotekar - Permisjon Bibliotek, EndNote, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning
Bilde av Gunn Terese Kleven Kleven, Gunn Terese Spesialbibliotekar +47 23074427 g.t.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Bilde av Vibeke Lowzow Lagem Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47 22850156 +47 91827429 v.l.lagem@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Lån, Veiledning
Løken, Fredrik Spesialbibliotekar +47 22859883 fredrik.loken@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk
Bilde av Nazanin Sadat Neghabat Neghabat, Nazanin Sadat Sekretær nazaninn@student.ilos.uio.no Bibliotek, Veiledning, Tilvekst, Akkvisisjon, Lån, Litteratursøk
Bilde av Randi Cathinka Neverdal Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47 22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22119264 +47 22852123 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47 22852192 +4745243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Undervisning, Litteratursøk, Lån, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Bilde av Hilde Strømme Strømme, Hilde Univ.bibliotekar +47 23074423 hilde.stromme@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Bilde av Siri Margrethe Cecilie Vinger Vinger, Siri Margrethe Cecilie Hovedbibliotekar +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Bilde av Tarjei Fiskergård Werner Werner, Tarjei Fiskergård Spesialbibliotekar +47 23074479 t.f.werner@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, EndNote, Rikshospitalet
Bilde av Hilde Westbye Westbye, Hilde Avdelingsleder +47 22859888 hilde.westbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk