Personer med emneord «Veiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47-22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån, Arkeologisk bibliotek
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47-22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Bilde av Magnus Carlström Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47-22844212 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Kurs, EndNote
Bilde av Karen Danbolt Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47-22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Bilde av Lars André Flaten Flaten, Lars André Spesialbibliotekar +47-22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Fjernlån
Bilde av Hilde I Flaatten Flaatten, Hilde I Spesialbibliotekar +47-23074422 h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Veiledning, Fjernlån
Bilde av Vibeke Oseth Gustavsen Gustavsen, Vibeke Oseth Bibliotekar +47-22845887 vibekeog@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Undervisning, Veiledning, Tilvekst
Bilde av Inger M. Hamre Hamre, Inger M. Hovedbibliotekar +47-22859352 +47-92422204 i.m.hamre@jus.uio.no Bibliotek, Kurs, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Bilde av Kari Elisabeth Helliesen Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning, Sophus Bugge
Bilde av Karin Holmen Holmen, Karin Spesialbibliotekar +47-22856723 karin.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Bilde av Wenche Holte Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47-22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Bilde av Berit Sonja Hougaard Hougaard, Berit Sonja Hovedbibliotekar +47-22855102 b.s.hougaard@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Litteratursøk, E-bøker
Bilde av Marie Susanna Isachsen Isachsen, Marie Susanna Spesialbibliotekar +47-23027081 m.s.isachsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Litteratursøk
Bilde av Janne Jacobsen Jacobsen, Janne Hovedbibliotekar - HumSam-biblioteket 22 85 99 82 janne.jacobsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, innkjøp
Bilde av Vibeke Lowzow Lagem Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47-22850156 +47-91827429 v.l.lagem@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Bilde av Mariann Lund Lund, Mariann Spesialbibliotekar +47-91244108 mariann.lund@ub.uio.no Littteratursøk, Bibliotek, Veiledning, Tidsskrifter, EndNote
Bilde av Kirsti Løchsen Løchsen, Kirsti Avdelingsleder +47-22852191 kirsti.lochsen@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Alma, Regnskap, Veiledning
Bilde av Nazanin Sadat Neghabat Neghabat, Nazanin Sadat Sekretær nazaninn@student.ilos.uio.no Bibliotek, Veiledning, Tilvekst, Akkvisisjon, Lån, Litteratursøk
Bilde av Randi Cathinka Neverdal Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47-22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Bilde av Turid Næss Næss, Turid Spesialbibliotekar +47-22857554 turid.nass@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning
Olsson, Britt Hilde Hovedbibliotekar +47-22856701 b.h.olsson@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning
Bilde av Lasse Skage Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47-22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Katalogisering, Veiledning, Nederlandsk
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47-22852192 45243100 +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Nettpublisering, Litteratursøk, Lån, Veiledning, Reference Manager