Personer med emneord «Bibliotek»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Live Rasmussen Rasmussen, Live Leder +47 90066138 live.rasmussen@ub.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomi, Bibliotek, Eiendomskoordinator
Bilde av Shelly Mercedes Villanger Villanger, Shelly Mercedes Seksjonsleder mednat-ledere@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Jessica Lönn-Stensrud Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 90850391 jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Ringstrøm, Liv Konsulent +47 23074417 liv.ringstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Fjernlån, Rikshospitalet
Bilde av Ellen Christophersen Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Rikshospitalet
Bilde av Line Nybakk Akerholt Akerholt, Line Nybakk Universitetsbibliotekar +47 22856522 +47 95880018 l.n.akerholt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Canvas, Leganto, Astronomisamlingene, Observatoriet, Spesialsamlinger
Bilde av Lembi Viola Kuldvere Kuldvere, Lembi Viola Hovedbibliotekar +47 48288709 l.v.kuldvere@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Undervisning, Veiledning
Bilde av Tone Charlotte Gadmar Gadmar, Tone Charlotte Førstebibliotekar +47 45407871 t.c.gadmar@ub.uio.no Bibliotek, Fagsamling, Kjemi, Materialvitenskap, Livsvitenskap, Undervisning, Forskningsstøtte, Fagsider, SciFinder, Cristin, Søkeveiledning, Kildekritikk, Skolebesøk, Fagformidling, Science Fiction
Bilde av Thomas Gramstad Gramstad, Thomas Sekretær +47 48176875 (helst e-post) thomas.gramstad@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Bilde av Dan Michael Heggø Heggø, Dan Michael Universitetsbibliotekar +47 90207510 d.m.heggo@ub.uio.no Bibliotek, Fysikk, Spesialsamlinger, Streaming, IT-tjenester, Zotero, latex
Bilde av Heidi Sjursen Konestabo Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47 41294973 h.s.konestabo@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Universitetsbibliotekar +47 23074429 +47 45399871 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, kildebruk, referering, Veiledning, Undervisning, Informasjonskompetanse, Systematiske søk, systematiske kunnskapsoppsummeringer, EndNote, Zotero, Covidence, Rayyan
Bilde av Karoline Moe Moe, Karoline Førstebibliotekar +47 41122557 karoline.moe@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Arrangementer, Matematikk, Abelprisen
Bilde av Hilde Iren Flaatten Flaatten, Hilde Iren Spesialbibliotekar +47 22119497 +47 97651394 h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Bilde av Gjermund Bergaust Bergaust, Gjermund Konsulent +47 22852193 gjermund.bergaust@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Fjernlån, Rikshospitalet, Odontologisk bibliotek
Bilde av Gunn Terese Kleven Kleven, Gunn Terese Spesialbibliotekar +47 41206233 g.t.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Bilde av Marte Jørgensdatter Søyland Søyland, Marte Jørgensdatter Hovedbibliotekar +47 22117590 +47 92268586 m.j.soyland@ub.uio.no Bibliotek, Oslo universitetssykehus, Nettredaktør, EndNote, Sosiale medier, Reference Manager, Ullevål sykehus
Bilde av Mariann Lund Lund, Mariann Spesialbibliotekar +47 91244108 mariann.lund@ub.uio.no Bibliotek, Informatikkbiblioteket, EndNote, Litteratursøk
Bilde av Toril Marie Hestnes Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47 22117591 +47 94499677 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Ullevål sykehus
Bilde av Marie Susanna Isachsen Isachsen, Marie Susanna Spesialbibliotekar +47 41237582 m.s.isachsen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Bilde av Ann Margareth Midttvedt Midttvedt, Ann Margareth Spesialbibliotekar +47 22117592 +47 46543102 a.m.midttvedt@ub.uio.no Bibliotek, Brukeropplevelse, Fjernlån, Tilvekst, Lån, Oslo universitetssykehus, Ullevål sykehus
Bilde av Ellen Margrethe Wiig Nygren Nygren, Ellen Margrethe Wiig Spesialbibliotekar +47 22119817 e.m.w.nygren@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Fjernlån, Ullevål sykehus
Bilde av Signy Rose Soelberg Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47 22852192 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Undervisning, Litteratursøk, Lån, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Bilde av Ove Sundby Sundby, Ove Hovedbibliotekar +47 92087939 ove.sundby@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Oslo universitetssykehus, Ullevål sykehus
Bilde av Edina Pozer Pozer, Edina Universitetsbibliotekar +47 47057500 edina.pozer@geo.uio.no Bibliotek, Undervisning