Personer med emneord «Bibliotek»

Navn Telefon E-post Emneord
Kalvik, Skjalg Tønnessen Spesialbibliotekar +47 46789239 s.t.kalvik@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Lån, Rikshospitalet
Bilde av Toril Marie Hestnes Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47 22117591 +47 94499677 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Ullevål sykehus
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Universitetsbibliotekar +47 23074429 +47 45399871 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, kildebruk, referering, Veiledning, Undervisning, Informasjonskompetanse, Systematiske søk, systematiske kunnskapsoppsummeringer, EndNote, Zotero, Covidence, Rayyan
Bilde av Solveig Sørbø Sørbø, Solveig Spesialbibliotekar / Rådgiver +47 45095002 s.i.sorbo@ub.uio.no MusicLab, åpen vitenskap, tverrfaglige arrangementer, kunnskapsorganisering, leserresponser, zotero, Digital scholarship, Referansehåndteringsverktøy, åpen innovasjon, bibliotek, forskerstøtte
Bilde av Sara Clarke Clarke, Sara Seksjonssjef +47 91004052 sara.clarke@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk
Bilde av Hilde Iren Flaatten Flaatten, Hilde Iren Spesialbibliotekar +47 22119497 +47 97651394 h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Bilde av Marie Susanna Isachsen Isachsen, Marie Susanna Spesialbibliotekar +47 41237582 m.s.isachsen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Bilde av Hilde Strømme Strømme, Hilde Universitetsbibliotekar +47 23074422 +47 41247840 hilde.stromme@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Bilde av Dan Michael Heggø Heggø, Dan Michael Universitetsbibliotekar +47 90207510 d.m.heggo@ub.uio.no Bibliotek, Fysikk, Spesialsamlinger, Streaming, IT-tjenester, Zotero, latex
Bilde av Gunn Terese Kleven Kleven, Gunn Terese Spesialbibliotekar +47 41206233 g.t.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Bilde av Tarjei Fiskergård Werner Werner, Tarjei Fiskergård Spesialbibliotekar +47 23074471 t.f.werner@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, EndNote, Rikshospitalet