English version of this page

Undervisningsutvikling

Personer 1 - 11 av 11
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Line Nybakk Akerholt Akerholt, Line Nybakk Univ.bibliotekar +47 22856522 +47 95880018 +4795880018 l.n.akerholt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Canvas, Leganto, Astronomisamlingene, Observatoriet, Spesialsamlinger
Bilde av Ellen Christophersen Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47 23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Rikshospitalet
Evans, Anna Kathinka Dalland Førstebibliotekar a.k.d.evans@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Tone Charlotte Gadmar Gadmar, Tone Charlotte Førstebibliotekar +47 45407871 t.c.gadmar@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Bilde av Heidi Sjursen Konestabo Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47 41294973 +4741294973 h.s.konestabo@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Bilde av Jessica Lönn-Stensrud Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 908 50 391 jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Bilde av Ivana Malovic Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47 23074471 ivana.malovic@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Open Access, Forskningsdata, EndNote, Rikshospitalet
Bilde av Karoline Moe Moe, Karoline Førstebibliotekar +4741122557 karoline.moe@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Arrangementer
Omole, Adesua Ingvild Sevilhaug Univ.bibliotekar a.i.s.omole@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Undervisning, Naturhistorisk museum
Bilde av Edina Pozer Pozer, Edina Univ.bibliotekar +47 47057500 edina.pozer@geo.uio.no Bibliotek, Undervisning
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22119264 +47 22852123 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek