English version of this page

Undervisningsutvikling

Personer 1 - 11 av 11
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Line Nybakk Akerholt Akerholt, Line Nybakk Universitetsbibliotekar +47 22856522 +47 95880018 l.n.akerholt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Canvas, Leganto, Astronomisamlingene, Observatoriet, Spesialsamlinger
Bilde av Ellen Christophersen Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Rikshospitalet
Bilde av Anna Kathinka Dalland Evans Evans, Anna Kathinka Dalland Førstebibliotekar +47 22845577 +47 99018519 a.k.d.evans@ub.uio.no Bibliotek, Informatikkbiblioteket, Undervisning, Formidling
Bilde av Tone Charlotte Gadmar Gadmar, Tone Charlotte Førstebibliotekar +47 45407871 t.c.gadmar@ub.uio.no Bibliotek, Fagsamling, Kjemi, Materialvitenskap, Livsvitenskap, Undervisning, Forskningsstøtte, Fagsider, SciFinder, Cristin, Søkeveiledning, Kildekritikk, Skolebesøk, Fagformidling, Science Fiction
Bilde av Heidi Sjursen Konestabo Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47 41294973 h.s.konestabo@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Bilde av Jessica Lönn-Stensrud Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 90850391 jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Bilde av Ivana Malovic Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47 23074423 +47 41239568 ivana.malovic@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Open Access, Forskningsdata, EndNote, Rikshospitalet
Bilde av Karoline Moe Moe, Karoline Førstebibliotekar +47 41122557 karoline.moe@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Arrangementer, Matematikk, Abelprisen
Bilde av Adesua Ingvild Sevilhaug Omole Omole, Adesua Ingvild Sevilhaug Universitetsbibliotekar +47 95730761 a.i.s.omole@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Undervisning, Naturhistorisk museum
Bilde av Edina Pozer Pozer, Edina Universitetsbibliotekar +47 47057500 edina.pozer@geo.uio.no Bibliotek, Undervisning
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22852123 +47 92257623 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek