Personer med emneord «Bibliotek» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Christine Rostgaard Rostgaard, Christine Seniorrådgiver +47 22844004 christine.rostgaard@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria, Leganto
Bilde av Kristian Roberto Salcedo Salcedo, Kristian Roberto Senioringeniør +47 22858114 +47 47347533 k.r.salcedo@ub.uio.no Bibliotek, Systemeier, DUO, Applikasjonsforvaltning
Bilde av Lasse Skage Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47 22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Nederlandsk
Bilde av Karin Steffner Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47 22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon og indeksering
Bilde av Elisa Storchi Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47 22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, Litteratursøk, Forskningsstøtte, Veiledning
Bilde av Sigve Sørland Sørland, Sigve Spesialbibliotekar +47 22844240 sigve.sorland@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Sør-Asia, Teologisk bibliotek
Bilde av Tor Andreas Torhaug Torhaug, Tor Andreas Spesialbibliotekar +47 22856537 t.a.torhaug@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering
Trætteberg, Kjartan Holm Hovedbibliotekar kjartht@ub.uio.no Bibliotek, Alma
Bilde av Siri Margrethe Cecilie Vinger Vinger, Siri Margrethe Cecilie Hovedbibliotekar +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Bilde av Karin Sofie Ytterlid Ytterlid, Karin Sofie Seniorrådgiver +47 22855291 k.s.ytterlid@ub.uio.no Bibliotek, Open access, Publisering, Åpen forskning, E-tidsskrifter, Innkjøp
Bilde av Ida Maria Zaborowski Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47 22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Alma, Akkvisisjon, Tilvekst
Bilde av Aina Øie Øie, Aina Seniorrådgiver +47 22844203 aina.oie@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp