English version of this page

HumSam-biblioteket

Søk etter ansatte ved HumSam-biblioteket

 

Personer 1 - 25 av 68
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Anderson Anderson, Astrid Seksjonsleder +47 22857170 +47 99250434 astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Forskningsstøtte, Sosialantropologi, Papua Ny-Guinea, Melanesia
Bilde av Sima Ansari Ansari, Sima Førstekonsulent +47 22857161 sima.ansari@ub.uio.no Bibliotek, Økonomi, Regnskap
Arnesen, Marianne Overingeniør +47 22844215 marianne.arnesen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Bilde av Gisela Attinger Attinger, Gisela Førstebibliotekar +47 22844206 gisela.attinger@ub.uio.no Bibliotek, Kulturhistorie, Museologi, Musikkvitenskap
Bilde av Federico Aurora Aurora, Federico Univ.bibliotekar +47 22845533 federico.aurora@ub.uio.no Bibliotek, Gresk, Latin, Italiensk, Språkvitenskap, Lingvistikk, Språkhistorie, Dialekter, Papyrologi, Digital humaniora, Korpuslingvistikk
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47 22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47 22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån, Arkeologisk bibliotek
Bilde av Glenn Karlsen Bjerkenes Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47 22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning
Bilde av Signe Marie Brandsæter Brandsæter, Signe Marie Univ.bibliotekar +47 22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Bibliotek, Litteraturvitenskap, Medievitenskap, Undervisning
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47 22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47 22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Børresen, Knut Overingeniør +47 22844231 +47 92468096 knut.borresen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, AV-tjenester, Innkjøp
Bilde av Kristin Charlotte Carlsson Carlsson, Kristin Charlotte Metadatabibliotekar kristinc@ub.uio.no
Bilde av Magnus Carlstrøm Carlstrøm, Magnus Hovedbibliotekar +47 22844212 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Kurs, EndNote
Bilde av Anna Gunnes Dahlshaug Dahlshaug, Anna Gunnes Sekretær annagd@student.uv.uio.no Bibliotek
Bilde av Nini Ebeltoft Ebeltoft, Nini Førstebibliotekar +47 22856247 nini.ebeltoft@ub.uio.no Forskningsbibliotek, Vitenskaps- og teknologistudier, Aktør-nettverksteori, Nettbaserte utdanningsprogrammer, Systematiske kunnskapsoversikter, Utdanningsledelse, Lesson Study, Menneskerettighetsundervisning
Bilde av Cecilia Ekström Ekström, Cecilia Leiar +47-22844244 +47 40642136 cecilia.ekstrom@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse
Gyldal, Anna Kay Førstekonsulent +47 22857926 a.k.gyldal@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Erstatningskrav, Innlån
Hareide, Karen Sekretær karen.hareide@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Hilde Kristin Hem Hem, Hilde Kristin Seniorkonsulent +47 22844282 +4793415280 + 47 93415280 h.k.hem@ub.uio.no Bibliotek, Lån
Bilde av Ole Martin Hagtvedt Holte Holte, Ole Martin Hagtvedt Sekretær omholte@student.uv.uio.no Bibliotek
Husstad-Nedberg, Ane Univ.bibliotekar +47 22859162 ane.husstad-nedberg@ub.uio.no Bibliotek, Korea, Øst-Asia, Sør-Asia, Sørøst-Asia, Veiledning, Undervisning
Bilde av Jim Isaksen Isaksen, Jim Leder-Studentbiblioteket Sophus Bugge +47-22844840 +47-22856996 j.v.isaksen@ub.uio.no Bibliotek, Erstatningskrav, Lån, Sophus Bugge
Bilde av Jose Maria Izquierdo Izquierdo, Jose Maria Førstebibliotekar +47 22854749 j.m.izquierdo@ub.uio.no Bibliotek, Fleksibel læring, Spansk, Spania, IKT, Litteraturvitenskap, Språkvitenskap
Bilde av Janne Jacobsen Jacobsen, Janne Hovedbibliotekar - HumSam-biblioteket 22 85 99 82 janne.jacobsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, innkjøp, Etnografisk bibliotek, Numismatisk bibliotek