English version of this page

HumSam-biblioteket

Søk etter ansatte ved HumSam-biblioteket

 

Personer 1 - 25 av 93
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Anderson Anderson, Astrid Seksjonsleder +47 22857170 +47 99250434 astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Sosialantropologi, Forskning, Undervisning, Papua Ny-Guinea, Melanesia
Bilde av Sima Ansari Ansari, Sima Førstekonsulent +47-22857161 sima.ansari@ub.uio.no Økonomi, Regnskap, Bibliotek
Bilde av Marianne Arnesen Arnesen, Marianne Overingeniør marianne.arnesen@ub.uio.no Lokal-IT, Bibliotek
Bilde av Gisela Attinger Attinger, Gisela Førstebibliotekar +47-22844206 gisela.attinger@ub.uio.no Kulturhistorie, Musikkvitenskap, Bibliotek
Bilde av Federico Aurora Aurora, Federico Univ.bibliotekar +47-22845533 federico.aurora@ub.uio.no Latin, Korpuslingvistikk, Papyrologi, Språkvitenskap, Lingvistikk, Italiensk, Digital humaniora, Bibliotek, Gresk, Språkhistorie, Dialekter
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47-22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Anne-Heidi Barli Barli, Anne-Heidi Sekretær a.h.barli@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Sophie Charlotte Barth Barth, Sophie Charlotte Førstekonsulent +47-22844232 s.c.barth@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Veiledning, Fjernlån, Bibliotek
Bilde av Glenn Karlsen Bjerkenes Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47-22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Informasjonskompetanse, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning, Veiledning, Oria
Bjørgen, Siw Elin Sekretær s.e.bjorgen@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Merete Bloch Bloch, Merete Spesialbibliotekar +47-22856930 merete.bloch@ub.uio.no Bibliotek, Pliktavlevert materiale, Tilvekst
Bilde av Signe Marie Brandsæter Brandsæter, Signe Marie Univ.bibliotekar +47-22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Journalistikk, Film, Litteraturvitenskap, Kommunikasjon, Medier, Bibliotek, Medievitenskap, Fjernsyn
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Bibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Katalogisering, Bibliotek, Lån, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Veiledning
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47-22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Publikumsarbeid, Veiledning, Bibliotek, Undervisning
Bilde av Knut Børresen Børresen, Knut Overingeniør +47-22844231 knut.borresen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Dalseng, Carmen C.T.F. Sekretær Bibliotek
Bilde av Nini Ebeltoft Ebeltoft, Nini Førstebibliotekar +47-22856247 nini.ebeltoft@ub.uio.no Menneskerettighetsundervisning, Utdanningsledelse, Aktørnettverkteori (ANT/STS), Teknologibasert læring og utdanning
Bilde av Svein Engelstad Engelstad, Svein Overbibliotekar +47-22844224 +47-95144745 s.a.engelstad@ub.uio.no Midtøsten, Undervisning, Kunsthistorie, Bibliotek, Ledelse
Bilde av Arild Kasper Dahl Eriksen Eriksen, Arild Kasper Dahl Sekretær a.k.d.eriksen@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Bente Johanne Giske Giske, Bente Johanne Førstekonsulent +47-22855318 b.j.giske@ub.uio.no Lån, Erstatningskrav, Bibliotek
Bilde av Anna Kay Gyldal Gyldal, Anna Kay Førstekonsulent +47-22857926 a.k.gyldal@ub.uio.no Erstatningskrav, Bibliotek, Lån
Bilde av Anne Hanto Hanto, Anne Professor emeritus +47-22844209 anne.hanto@ub.uio.no Veiledning, Bibliotek
Bilde av Karen Hareide Hareide, Karen Sekretær karen.hareide@ub.uio.no Bibliotek
Haug, Magnus Sekretær magnhaug@student.iln.uio.no