English version of this page

HumSam-biblioteket

Søk etter ansatte ved HumSam-biblioteket

 

Personer 1 - 25 av 90
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Anderson Anderson, Astrid Seksjonsleder +47 22857170 +47 99250434 astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Undervisning, Sosialantropologi, Papua Ny-Guinea, Melanesia
Bilde av Sima Ansari Ansari, Sima Førstekonsulent +47-22857161 sima.ansari@ub.uio.no Bibliotek, Økonomi, Regnskap
Arnesen, Marianne Overingeniør +47-22844215 marianne.arnesen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT
Bilde av Gisela Attinger Attinger, Gisela Førstebibliotekar +47-22844206 gisela.attinger@ub.uio.no Bibliotek, Kulturhistorie, Museologi, Musikkvitenskap
Bilde av Federico Aurora Aurora, Federico Universitetsbibliotekar - i permisjon federico.aurora@ub.uio.no Bibliotek, Gresk, Latin, Italiensk, Lingvistikk, Papyrologi, Digital humaniora
Bilde av Mads Baklien Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47-22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Bilde av Anne-Heidi Barli Barli, Anne-Heidi Sekretær a.h.barli@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Sophie Charlotte Barth Barth, Sophie Charlotte Førstekonsulent +47-22844232 s.c.barth@ub.uio.no Bibliotek, Arrangementer, Video, Foto, Kommunikasjon
Bilde av Lisa Virginia Benson Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån
Bilde av Glenn Karlsen Bjerkenes Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47-22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning
Bilde av Merete Bloch Bloch, Merete Spesialbibliotekar +47-22856930 merete.bloch@ub.uio.no Bibliotek, Pliktavlevert materiale, Tilvekst
Bilde av Signe Marie Brandsæter Brandsæter, Signe Marie Univ.bibliotekar +47-22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Bibliotek. Litteraturvitenskap, Medievitenskap, Undervisning
Bilde av Iselin Løchen Brente Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Bilde av Lisette Berger Brunvoll Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47-22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Bilde av Ingrid Aksnes Bråthen Bråthen, Ingrid Aksnes Sekretær i.a.brathen@ub.uio.no Bibliotek
Butt, Nada Raih Sekretær Bibliotek, Sophus Bugge
Børresen, Knut Overingeniør +47-22844231 knut.borresen@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT, AV-tjenester, Innkjøp
Bilde av Magnus Carlström Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47-22856621 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Kurs, EndNote
Bilde av Pål Magne Dahlquist Dahlquist, Pål Magne Spesialbibliotekar +47-22857165 +47-40489009 40489009 p.m.dahlquist@ub.uio.no Bibliotek, Tilvekst, Katalogisering, Publikumstjenester
Bilde av Nini Ebeltoft Ebeltoft, Nini Førstebibliotekar +47-22856247 nini.ebeltoft@ub.uio.no Forskningsbibliotek, Vitenskaps- og teknologistudier, Aktør-nettverksteori, Nettbaserte utdanningsprogrammer, Systematiske kunnskapsoversikter, Utdanningsledelse, Lesson Study, Menneskerettighetsundervisning
Bilde av Sigrid Marie Førsund Førsund, Sigrid Marie Sekretær sigridmf@student.uv.uio.no Bibliotek
Bilde av Tabea Glass Glass, Tabea Spesialbibliotekar +47-22854785 tabea.glass@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, Tidsskrifter, Tilvekst, Zotero
Bilde av Vibeke Oseth Gustavsen Gustavsen, Vibeke Oseth Bibliotekar +47-22845887 vibekeog@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Undervisning, Veiledning, Tilvekst
Gyldal, Anna Kay Førstekonsulent +47-22857926 a.k.gyldal@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Erstatningskrav, Innlån
Hareide, Karen Sekretær karen.hareide@ub.uio.no Bibliotek