Ledelse og administrasjon

Personer 1 - 6 av 6
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Anderson Anderson, Astrid Seksjonsleder +47 22857170 +47 99250434 astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Undervisning, Sosialantropologi, Papua Ny-Guinea, Melanesia
Bilde av Unni Knutsen Knutsen, Unni Seksjonsleder +47-22855673 +47-95777978 unni.knutsen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Bibliografisk arbeid, Metadata, Mapping, Ledelse
Bilde av Turid Høiberget Nilsen Nilsen, Turid Høiberget Seniorrådgiver +47-22857159 +47-41214515 t.h.nilsen@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Live Rasmussen Rasmussen, Live Leder +47-90066138 live.rasmussen@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse
Bilde av Anne-Gry Skonnord Skonnord, Anne-Gry Seksjonsleder +47-22856980 +47-95177689 a.g.skonnord@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Publikumstjenester, Ledelse
Bilde av Arve Storvik Storvik, Arve Seksjonssjef +47-22854786 +47-92284413 arve.storvik@ub.uio.no Bibliotek, Lokal-IT