Personer med emneord «Litteratursøk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ellen Christophersen Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47 23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk, Reference Manager, EndNote, Nettpublisering
Bilde av Hilde I Flaatten Flaatten, Hilde I Spesialbibliotekar +47 23074422 h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Veiledning, Fjernlån
Bilde av Toril Marie Hestnes Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47 22117591 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Referanseverktøy, Kurs
Bilde av Nina Marie Høyning Jørgensen Jørgensen, Nina Marie Høyning Spesialbibliotekar +47 22119497 n.m.h.jorgensen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Kurs
Bilde av Gunn Kleven Kleven, Gunn Spesialbibliotekar +47 23074427 gunn.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Kurs, Undervisning, Informasjonskompetanse
Bilde av Anne Kolstø Kolstø, Anne Spesialbibliotekar +47 22852123 anne.kolsto@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk, Lån
Bilde av Ivana Malovic Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47 23074471 ivana.malovic@ub.uio.no Informasjonskompetanse, Kritisk vurdering, Open Access, EndNote, Litteratursøk, Kurs, Undervisning
Bilde av Julie Skattebu Skattebu, Julie Spesialbibliotekar +47 22119264 93859169 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote
Bilde av Hilde Strømme Strømme, Hilde Rådgiver +47 23074423 hilde.stromme@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Systematiske kunnskapsoversikter
Bilde av Marte Ødegaard Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47 23074429 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, EndNote, Databaser, Kurs, Systematiske kunnskapsoversikter