Realfagsbiblioteket

Søk etter ansatte ved Realfagsbiblioteket

 

Personer 1 - 25 av 48
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Line Nybakk Akerholt Akerholt, Line Nybakk Hovedbibliotekar +47-22856522 +47-95880018 95880018 l.n.akerholt@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Databaser
Bilde av Merethe Alm Alm, Merethe Konsulent 95069432 merethe.alm@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Yasar Ari Ari, Yasar Avdelingsingeniør +47-93093717 yasar.ari@ub.uio.no Bibliotek, Post
Bilde av Dag Backer Backer, Dag Overingeniør +47-22857854 +47-97114521 dag.backer@ub.uio.no Arrangementer, konferanser, arrangementsstøtte, brukerstøtte, AV‐tjenester, konserter, produksjon
Bjerke, Olav Sekretær olav.bjerke@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Edel Ann Bøhn Bøhn, Edel Ann Førstekonsulent +47-91784286 e.a.bohn@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Tidsskrifter
Eide, Christina Sekretær chrei@student.matnat.uio.no Bibliotek
Evenrud, Gunvor Sekretær gunvorev@student.ibv.uio.no Bibliotek
Bilde av Tone Charlotte Gadmar Gadmar, Tone Charlotte Førstebibliotekar t.c.gadmar@ub.uio.no Bibliotek, Kjemi
Bilde av Thomas Gramstad Gramstad, Thomas Sekretær +47-22852546 48176875 (helst e-post) thomas.gramstad@ub.uio.no Bibliotek
Halvorsen, Lena Marie Sekretær l.m.halvorsen@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Maria Hammerstrøm Hammerstrøm, Maria Konsulent maria.hammerstrom@astro.uio.no Grafisk design, kommunikasjon
Bilde av Kirsten Borse Haraldsen Haraldsen, Kirsten Borse Førstebibliotekar +47-90688254 k.b.haraldsen@ub.uio.no Bibliotek, Biologi, Botanikk, Cellebiologi, Evolusjon, Vitenskapelig kommunikasjon, EndNote
Hauge, Eirill Strand Sekretær eirillsh@student.matnat.uio.no Bibliotek
Bilde av Dan Michael Heggø Heggø, Dan Michael Univ.bibliotekar +47-90207510 d.m.heggo@ub.uio.no Bibliotek, Fysikk, Innkjøp, Emneordsindeksering, Lokal-IT, Programmering, Zotero
Bilde av Linn Katrine Hirsti Hirsti, Linn Katrine Spesialbibliotekar +47 41414766 l.k.hirsti@ub.uio.no Bibliotek
Hoel, Ole Andreas Sekretær +47-22851645 o.a.hoel@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Hugo Christian Huurdeman Huurdeman, Hugo Christian Førstebibliotekar +47-96710688 h.c.huurdeman@ub.uio.no Bibliotek
Jarsve, Kristine Thorkildsen Sekretær kristtja@student.geo.uio.no Bibliotek
Bilde av Berit Johansen Johansen, Berit Hovedbibliotekar +47-91128885 berit.johansen@ub.uio.no Bibliotek, ALMA, Innkjøp, Lån
Bilde av Wenche Britt Hafsahl Johansen Johansen, Wenche Britt Hafsahl Hovedbibliotekar +47-22851631 w.b.h.johansen@ub.uio.no Bibliotek
Kjellin, Simen Spesialbibliotekar simen.kjellin@ub.uio.no Bibliotek
Klouman, Ellen Sekretær ellen.klouman@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Heidi Sjursen Konestabo Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47-41294973 41294973 h.s.konestabo@ub.uio.no Bibliotek, Biologi, Zoologi, Økologi, Toksikologi, Klima og miljø, EndNote
Bilde av Lembi Viola Kuldvere Kuldvere, Lembi Viola Hovedbibliotekar +47-48288709 l.v.kuldvere@ub.uio.no Bibliotek, Kurs, Emneordsindeksering