Realfagsbiblioteket

Søk etter ansatte ved Realfagsbiblioteket

 

Personer 1 - 25 av 39
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Line Nybakk Akerholt Akerholt, Line Nybakk Hovedbibliotekar +47-22856522 +47-95880018 95880018 l.n.akerholt@ub.uio.no Databaser, Bibliotek, Informasjonskompetanse
Bilde av Yasar Ari Ari, Yasar Førstekonsulent +47-93093717 yasar.ari@ub.uio.no Post, Bibliotek
Bilde av Dag Backer Backer, Dag Senioringeniør +47-22857854 +47-97114521 dag.backer@ub.uio.no Arrangementer, konferanser, arrangementsstøtte, AV‐tjenester, konserter, produksjon, webcast, podcast
Bilde av Edel Ann Bøhn Bøhn, Edel Ann Førstekonsulent +47-91784286 e.a.bohn@ub.uio.no Lån, Tidsskrifter, Bibliotek
Bilde av Christina Eide Eide, Christina Sekretær 94033909 christina.eide@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Gunvor Evenrud Evenrud, Gunvor Sekretær gunvorev@student.ibv.uio.no Bibliotek, realfag, Biologi, Toksikologi
Bilde av Tone Charlotte Gadmar Gadmar, Tone Charlotte Førstebibliotekar t.c.gadmar@ub.uio.no Bibliotek, Kjemi
Bilde av Matthew Good Good, Matthew Univ.bibliotekar +47-22840828 matthew.good@ub.uio.no
Bilde av Thomas Gramstad Gramstad, Thomas Sekretær +47-22852546 48176875 (helst e-post) thomas.gramstad@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Maria Hammerstrøm Hammerstrøm, Maria Konsulent maria.hammerstrom@astro.uio.no Grafisk design, Astrofysikk, Kommunikasjon
Bilde av Kirsten Borse Haraldsen Haraldsen, Kirsten Borse Førstebibliotekar +47-90688254 k.b.haraldsen@ub.uio.no Bibliotek, Biologi, Botanikk, Cellebiologi, Evolusjon, Vitenskapelig kommunikasjon, EndNote
Hauge, Eirill Strand Sekretær e.s.hauge@fys.uio.no Bibliotek
Bilde av Dan Michael Heggø Heggø, Dan Michael Univ.bibliotekar +47-90207510 d.m.heggo@ub.uio.no Fysikk, Bokinnkjøp, Emneordsindeksering, Realfagstermer, Programmering, Zotero, Software Carpentry
Bilde av Linn Katrine Hirsti Hirsti, Linn Katrine Hovedbibliotekar +47 41414766 l.k.hirsti@ub.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Sosiale medier, Grafisk design
Hoel, Ole Andreas Sekretær +47-22851645 o.a.hoel@ub.uio.no Bibliotek
Høyås, Trine Sekretær trine.hoyas@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Berit Johansen Johansen, Berit Hovedbibliotekar +47-91128885 berit.johansen@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Fjernlån
Kjellin, Simen Spesialbibliotekar simen.kjellin@ub.uio.no Bibliotek
Klouman, Ellen Sekretær ellen.klouman@ub.uio.no Bibliotek
Bilde av Heidi Sjursen Konestabo Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47-41294973 41294973 h.s.konestabo@ub.uio.no Jordbunnsbiologi, Økologi, Toksikologi, Klima og miljø, Bibliotek
Bilde av Lembi Viola Kuldvere Kuldvere, Lembi Viola Hovedbibliotekar +47-48288709 l.v.kuldvere@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Emneordsindeksering, Metadata
Bilde av Live Håndlykken Kvale Kvale, Live Håndlykken Hovedbibliotekar 40047417 l.h.kvale@ub.uio.no Bibliotek, forskningsdata
Bilde av Mariann Lund Lund, Mariann Spesialbibliotekar +47-91244108 mariann.lund@ub.uio.no Littteratursøk, Bibliotek, Veiledning, Tidsskrifter, EndNote
Bilde av Jessica Lönn-Stensrud Lönn-Stensrud, Jessica Førstebibliotekar +47-90850391 +4790850391 +47 908 50 391 jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Bibliotek, Biofilm, Biomaterialer, Mikrobiologi, Quorum sensing
Bilde av Kyrre Traavik Låberg Låberg, Kyrre Traavik Overingeniør +47 91 624 324 kyrretl@ub.uio.no EndNote, Biologi, JQuery, Bibliotek, MySQL, Web-Design, Programmering, Kurs, Php